Sık Sorulan Sorular

Sevgili ziyaretçilerim,

Sitemize artan ilgi nedeni ile bir çok konuda benzer sorular gelmeye başladı o nedenle bu sayfada başlık başlık da olsa hepsine cevap vermek istedim. Umarım yeterli ve net açıklamalar bulabilirsiniz.

Sır HocaSite Kurucusu & Site Sahibi, Sır Danışmanlık Hizmetleri

Site İçeriği Nedir?”
Sitemiz https://esmaulhusnainfoblog.wordpress.com/ adresi altında yayına girmiş ve daha sonrasında isim değişikliğine giderek esmaulhusna.info adını almış ve bu şekilde yayına devam etmektedir. İçeriği ve verdiği bilgiler nedir? Sorusu şu şekilde cevaplanabilir.

esmaulhusna.info sitesi genel hatları ile

ve bir çok konuda bilgi içermektedir.


Çalışmalar etkili mi?

İlk olarak etki tek olsa da size ya da sizin yaptığınızda tam istenen etki ile karşılaşamayabilirsiniz.

Neden? Çünkü ben bu alanda yıllarımı verip halen kesin ve %90 diye tabir edilen sonuçlara ulaşma için çok çabalarken affedersiniz bu lafım birçok kişiyi kırabilir de siz ben geldim bir okuma yaptım ve neden olmadı diyemezsiniz… Herkes her işi kendi yapsa idi dünyada meslek diye bir kavram olmazdı…

Tabii itikat yani iman ve inanç kul ile ALLAH ( c.c.) arasında olduğu için bazen çok kısa sürede ya da verilen sürelerde başarılı olan arkadaşlarımız olabiliyor ya da artık nasıl bir aşk ve muhtaçlık içinde okumuş ise arkadaşlarımız dertlerine çalışmanın okunma süresinden çok daha az sürede etkilerine ulaşıp amaçlarına ulaşanlar da oluyor. Bu yorumlardan da belli olmakta.


Garanti mi? Kesin mi?

Sevgili dostlar bu tarz sorular üzülerek söylüyorum ki bu tarz sorular beni ciddiye almadığınız ya da benimle dalga geçtiğinizi düşünmeme neden olmakta. Neden? Hayatta sadece iki şey kesindir. Onlarda doğum ve ölüm anınız saniyesine kadar kesindir. Bunun dışında her şey kararlarınız doğrultusunda değişkendir ve değişecektir belli limitler içerisinde.Bu kader değişir mi? değişmez mi? tartışmasına girmeyeceğim o konuda başka bir yazı sitede yayınlandı dileyen okuyabilir.( Bakınız Kader Dua ve Büyü ile Değişir mi? Değiştirilebilir mi? ) Sitede yayınladığım her şeyin etkisi bu alanda yıllarını vermiş yâda eğitimini almış kişiler için bile kesin değildir. Yaptım olacak garanti değildir. Konuları inceleyen arkadaşlarım görecektir ki sitede hangi konuda olursa olsun bunu okuyun kesin gelir demedim / demem / diyemem. Faydalı olacaktır umarım derim ya da Faydalı olması umudu ile derim. Bundan dolayı kimse bana rica ediyorum kesin mi? sorusu ile gelmesin cevapsız kalacaktır.

O kadar para veriyorum kesin gelecek değil mi? Açıklamasını yukarıda da yaptım ama ayrı bir başlık olarak yine yazmak istedim. Hiçbir şey kesin değildir.Detaylı bilgi için bir üst paragrafı tekrar okumanızı öneririm.

O kadar para veriyorum gelmez ise para iadesi yapacak mısınız? İşlem yapımı sırasında işlemi hazırlanan kişinin birçok malzemesi ve el emeği doğmaktadır ve ben işlem yaptıracak herkese bu yazıdaki açıklamaları da yaparım, şartları kabul ederseniz işlem yaptırırsınız/özel okuma istersiniz. Hiçbir şekilde ücret iadesi söz konusu değildirBöyle bir talepte bulunmayınız bile cevapsız kalacaktır. Ödemeler miktarı ne olursa olsun işlem öncesinde ve tek parça haline alınır…işlem hazırlanması sırasında iade istenirse bu konuda yazılacak tüm mailler ve yorumlar cevapsız bırakılır yapılan ödemeler sitenin yayınına destek bağışı olarak kabul edilir.

Vefk / Muska / Tılsım yazdıracağım etkisi olur mu? Kesin gelir değil mi? Yukarıda belirttiğim gibi yapılan tılsım / vefk/ muska hiçbir şekilde garanti vermez / veremez. Bu tarz bir çalışma yaptırmak isteyen kişiler olmama riskini göze alarak yaptırmalıdır.


Etki ve Uygulamaların Süreleri Nelerdir ?

İlk olarak vermiş olduğum paylaşımda özel bir süre ve sayı verilmiş ise ona sadık kalınmasını öneririm. Fakat burada bir ek bilgi vermek durumundayım. Ben paylaşımlarda bu alanda hiç çalışma yapmamış ve tecrübesi olmayan ziyaretçiler olabileceği için minimum sayılar veriyorum. Bu alanda okuma yapmış ve ya kendine güvenen arkadaşlarımız sayıda artırım yapabilirler. Bu artırım kafalarına göre değil belli sayılarda olabilir. Nedir bu sayılar? Okuma sayıları şu şekildedir arkadaşlar 1 – 3 – 5 -7 – 9 – 11 – 14 -21-41 -72 ‘ dir. Ruhaniyetine güvenen arkadaşlarım bu sayılarda okumalar yapabilirler.

Kişisel tavsiyem bir amaca yönelik okuma yapıyorsanız başka bir okuma yapmayınız bu etkilerin karışmasına ve amacınıza tam tersi etki elde etmenize sebep olacaktır. Bir okumada devam süresi minimum 7 gündür maksimum süreler ise 21 41 ve 72 dir. Bir okumayaptım etkisi ne zaman olur bu süre de okuma süreleri ile aynıdır ve bu sırada başka bir okuma bizim tarafımızdan önerilmedi ise okunmamalıdır.


Tam mı? Değil mi? Büyü mü?

Sitede yayınlanan çalışmalar örnek ve teşhir amaçlıdır çoğu eksik verilmiştir. Sitede tam olan çalışmalar büyü bozma ve hacet okumalarıdır– diğer aşk, muhabbet, kısmet açma çalışmaları kişilere zarar vermemek ve bilinçsiz kullanıma engel olmak amacı ile eksik verilmiştir.

Büyü mü? Büyü olsa büyü derim başlıkta değil mi bu tarz saçma saldırılara cevap dahi vermiyorum. Sayı ile dua etmek havas ‘tır.Havas ne bilmiyorsanız bu konuda akıl vermeyi dahi düşünmeyiniz. Site içinde havas nedir? Çarşaf çarşaf açıklama vermişim.Sanki gizli saklı işler yapıyor gibi itham edilmekten hoşlanmam. Hangi medyumun sitesinde bu kadar basit ve sade dil ile bilgi verilmiş bana gösterin.


Yorumlar Gerçek Mi?

Sitede hakaret ve saldırganlık içinde olmadığı durumlarda her yorum olumlu olumsuz ayrımı yapılmaksınız yayınlanır ve altına cevap veririm.

Bu konuda saldırgan ve abes yorumlar yayınlanmıyor bunu da eklemiş olayım yeri gelmişken.


Konular Nereden Temin Ediliyor?

Konular tabii ki bana gökten zembil ile inmediği için ben bu alanda yayın yapan birçok site ve kitaptan yararlanıyorum. Benim açımdan konunun nereden ya da nasıl alındığı değil çalışmanın her anlamda tam ve eksiksiz olması ve fayda sağlayan yani denenmiş ve etkileri tecrübe edilmiş olması önemlidir. Konuların benzerlik göstermesi normaldir çünkü kaynak kitaplar her konuda olduğu gibi belli bir sayıda ve sınırdadır.


Not: Site vasıtası ile her türlü işlem yaptıran ve herhangi bir miktarda ödeme yapan herkes bu yazıyı okumuş, (hiçbir şekilde ücret iadesi istemeyeceğini) kabul etmiş ve işlem şartlarını kabul etmiş sayılır.
error: emeğe saygı lütfen !!