Sevgili ziyaretçilerimiz ,

Bana hangi sorunu ile olursa olsun gelen danışanlarıma gerek dua yardımı/önerisi , gerek fikir vererek gerekse profesyonel olarak çalışmalarda bulunarak yardımcı olmaya çabalıyorum, çalıştım umarım faydalı oldum/oluyorum ….

Sizlerden gelecek olumlu ve olumsuz yorumlar doğrultusunda hem size daha faydalı olabilmek hem de hatam olmuş ise bunları öğrenmem ve düzeltebilmem için lütfen bana yorumlarınız ile yardım edin. Bu şekilde hem bana danışmış olan dostlarımdan yorumları okuyabilir hem de derdi  konusunda danışmak isteyebilecek olan muhtemel dostlarımız için de ilmim konusunda bir güven unsuru olmuş olacaksınız.

Katkılarınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle…

Sorunlarınıza çözüm olacak bir vefke sahip olmak ister misiniz?

Sorunlarınız konusunda size yardımcı olabilecek vefk çalışmalarım var isterseniz sizin için de bir adet hazırlayabilirim.
Vefk siparişini vermek için Tıklayın

150 Comments

 • Merhaba,hepimizin hayatında iyi kötü olumsuz,negatif zaman dilimlerimiz oluyor.Kesinlikle Sır Hocamıza güvenin hiç olmaz denilen şeylerin nasıl karşınıza çıktığını görecekseniz.Benim kendisinden çokça çalışma ve bakım taleplerim oldu.Hepsinden de güzel sonuçlara ulaşıyorsunuz.Tabi gelecek ne gösterir bilemezsiniz ama kendisinin bu ilimde üstün olduğu aşikardır.Bitti dediğim anda sevdiğim adam yalvar yakar vefklerle geri dönüp özür diledi.Bugün 11.günümdeyim.Tamamen iletişimimiz kopmuştu ve birden herşey için özür diler oldu.Bu bile içinizi rahatlatıyor.Vefk bir büyü değildir.Ayrıca benim yıldızım çok düşüktü hemen nazara gelirdim.Ona da çözümü oldu.Dualara inanın arkadaşlar Allah hepimiz hakkında hayırlısını gösteriyor.Allah aranıza vesile olan Sır hocamıza da hiç tereddüt etmeden inanıp güvenebilirsiniz.Bağışlarınızı esirgemeyin.

 • Selam ve dua ile.. Öncelikle bu sayfanın güvenilirliğine dair şüpheleriniz varsa tamamen aklınızdan silin çünkü yaklaşık 4-5 yıldır bu sayfayı takip ediyorum. Hocamla bir çok kez iletişime geçtim , yıllar önce denenmiş usulü satın alıp bakım yaptırdım. Sevdiğim adamın niyetine çok defa okudum fakat olmayınca hayırlı olmadığını düşünmeye başladım ve bakım yaptırdım. Bakım sonucunda da gerçekten o kişi hakkımda hayırsız çıkmıştı. Ben de yoluma devam ettim. Aradan 2 yıl geçti , birisiyle tanıştım. Onu gördüğüm ilk an benim için hayırlı insan bu dedim, hissettim. Sanki yıllar önce okuduğum dualar bu adama gitmişti. Neyse acısıyla tatlısıyla 2 yıla yakın bir ilişkimiz oldu. En son sevdiğim adamın yanlış davranışları yüzünden ayrılmak zorunda kaldım. Fakat hâlen onu çok seviyordum. Kader bizi sürekli bir araya getiriyordu. Çok güçsüz ve aşırı duygusaldım. O da aksine çok duygusuz ve soğuk. Bir gün beni sevmediğini nefret ettiğini söyledi. Başımı eğip gittim sadece, tam da cuma gecesiydi, Rabbime sığındım. Yıllar önce satın aldığım duayı büyük bir huşu ile okumaya başladım. Etkiler hemen görülmedi hatta her şey daha da kötü olmuştu ama Allah’ın beni sınadığını biliyordum, sabır eyledim sadece. 7 günlük okumadan sonra daha güçlü bir insan oldum bir anda. Artık aşk acısı dayanılmaz derecede değildi. Aradan 2-3 hafta geçti her gece Esma çekiyordum Allah’ım hakkımda hayırlısı ne ise ona gitsin diye. Ve Allah’ın izniyle bu akşam sevdiğim adam büyük bir pişmanlıkla geri döndü ve beni çok sevdiğini ağlayarak dile getirdi. İlahi adalet yerini bulmuştu.. Size son diyeceğim, sadece sonsuz inanç duyun Yaratıcı kudrete. Hocamız ise sadece bir vesile. Neden dualarım kabul olmuyor diye şüpheye düşmeyin gün gelir elbet karşılığını bulacaksınız sadece inanın.. Ve bol bol tefekkür edin.. Hocamızdan tekrardan Allah razı olsun diyorum. Sabırla beni dinledi bana yol gösterdi bazen sert dille de olsa baba şefkati ile yaklaştı.. Şimdi Allah’ın izniyle çok mutluyum. İnşallah sizin de dualarınız kabul olur. Allah’a emanet olun..

 • İlk önce mrb arkadaşlar bu sayfadaysanız sakın geri dönüş yapmayın çünkü dua ve sır hoca sayesinde herşey çok iyi oldu ben tanışalı 5 ay oldu ve o kadar kötüydü ki anlatamam ağladım isyan ettim ve daha neler neler hocam her zaman sabret dua et bekle çok güzel olacak her şey dedi sakın sır hocanın dediğinin dışına çıkmayın arkadaşlar ben 3 vefk yaptırdım ve güven konusunda kesinlikle tereddüt etmeyin…

 • merhabalar, hocam hayatıma gireli 3 yıl oldu neredeyse belki daha fazla. TEK KELİMEYLE hayatım değişti, yaptırdığım işlemlerin haddi hesabı yok ve hepsinden inanılmaz sonuç aldım asla inkar edemem, sabırsız olduğum günlerde oldu herşeyin tersine gittiği de oldu hocamı tacizde ettim mesajlarla, bana kızdığı da oldu hastalanıp dönemeyip geciktirdiği de oldu ama hiççççç cevapsız bırakmadı!!! sonuç mutlaka geliyor sadece inanmak sabır ve zaman istediğim her şey oldu hayatımda hala da devam ediyor!!!! ben de çok dolandırıldım ve gerçek büyü yapmadan dua ile çok makul ücretlere (ki bunu baştan beri dürüstçe belirtmiş bir insandır geçimini bundan sağlayan bir insandır sır hocam) hayatımı değiştirdi intihardan döndüm resmen iyi ki varsın hocam

 • Tüm ziyaretçilere selamlar
  Hocamın sitesini uzun süredir inceliyordum ve yorumlar gerçek mi ? yoksa kendisi mi yazıyor gibi düşünceler içinde iken bir gün cesaretimi topladım ve hocamdan canlı destek üzerinden bilgi aldım. Bana son zamanlarda ilgisiz davranan hatta yer yer beni görmezden gelen sevgilim ile ilgili sıkıntılarımı anlattım. Sağolsun sabırla dinledi ve önce çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi çoğu dolandırıcı gibi kesin , hallederiz demedi Allah’ın izni ile elimden geleni yaparım dedi. Sonrasında onun önerisi ile sıcaklık, bağlama ve şirinlik içerikli kapsamlı bir vefk çalışması hazırlanmasının etkili olabileceğini söyledi. Ücreti beni biraz zorlayan bir miktar olsa da samimiyet ve ilgili olmasından dolayı kabul ettim ve şu anda resmen bir mucizeyi yaşıyorum. Vefk 7. haftasında ve ben ayrılırız sanırım dediğim sevgilim ile önümüzdeki ay nişanlanıyorum. Umarım herkes doğru adreste olduğunu anlar ve hocaya güvenir önerilerini dinler…
  Allah herkesin dualarını ve gayretlerini kabul eder inşallah…

  • Herkese merhaba.Hocamı hemen hemen 1 senedır tanıyorum benım karar vermemı saglayan yorumlar başkalarınada yol gostercegını dusundugum ıcın buraya not bırakmak ıstedım.3 yıldır sevdıgım asık oldugum adam son zamanlardakı yasadıgımız kotu olaylar ıle benım ıcın ımkansız zor bırı halıne gelmıstı Hocamdan ılk olarak 28 gunluk asık etmek ıcın denemıs usul calısmasını aldım duayı okuduktan sonra telefonumu bır actım cevapsız aramalar ve mesajları vardı ınanamadım şok oldum.Aradan zaman gectı uzak sehırlerde oldugumuz ve meslegı geregı uzak dustuk bırbırımızden vefk calısmasını onerdı hocamız ben yurtdısında yasadıgım ıcın kargo ıcın korkmustum hocam bana hıcbır problem yasamayacagımı ılettı oyle de oldu hıc problem olmadan teslım aldım vefkımı tasıyalı 21. gun mesaj attı hemen hocamla ıletısıme gectım hocam her zaman bırebır ılgılendı ben yazmasam bıle halımı hatrımı sordu her sorularıma ıtınayla cevap verdı sımdı her calısmasından olumlu sonuc aldım son calısma ıcın sabırla beklemekteyım once Allahın ıznıyle sonra Hocamın vesılesıyle olumlu sonuclar alacagız.Hocam tek kelımeyle mukkemel bırı ona sonsuz guvenebılırsınız.Buraadakı yorumlara da ınanabılırsınız Allah hocamızı başımızdan eksık etmesın..

  • Merhaba sevgili hocama birkaç kez bakım yaptırmış ve kişiye özel çalışmasını alıp faydasını görmüş biri olarak yazmak istedim ben de..evliliğimi kurtaramadım belki ama beni adım adım,yavaş yavaş bitiren çok kötü sıkıntılardan kurtardı.Ve hayırlısı böyleymiş diyebilecek hale geldim.Çünkü bazen insan hayırlı olanı şer görüp şer olanı hayırlı sanıp büyük yanılgıya kapılabiliyor.Ve tüm içtenliğimle bakımlarındaki muazzam doğruluğu ve yol göstericiliği takdir ermek istiyorum.Herzaman ihtiyaç duydukça başvuracağım biri oldu kendisi.İki yıl önce tesadüfen sitesi aracılığıyla tanıştığım ve hep iyi ki tanıdım dediğim biri oldu.Sabırsızlığımla ve çok soru sormamla yordum bazen belki ama hakkınızı helal edin hocam.Başarılarınız daim olsun.

 • Herkese merhaba. Bana karşı duygularının olduğunu bildiğim sözde var icraatta yok olan bir sevdiğim var. Tesadüf eseri bu siteyi 1 yıldan fazladır yorumları takip ediyorum. Benim karar vermemi sağlayan yorumlara başkalarınada yol gösterir diye yorum yazmaya karar verdim. Hocamın 28 günlük çalışmasını istedim. Çarşamba günü ödeme yaptım hocam bana cuma günü çalışmayı teslim edeceğini söyledi. Bugün cuma ve hocam bana söz verdiği şekilde çalışmamı teslim etti. İnceledim cok açıklayıcı ve profesyonelceydi bana göre. En başından beri attığım her maile cevap aldım. Hocamın desteğini hissettim gerçekten. Çok umutluyum .Hocama güvenebilirsiniz söyledikleri gibi çokta sabırlı bir o kadarda ilgili. Ayrıca buraya yazılan yorumlar yönetici onayına sunulmadan doğrudan yayınlanıyor buda hocamın güvenilirliğini gösteriyor bana göre.

 • Merhaba arkadaşlar. Benim başıma çok kötü bişey geldi. Ama çok çok kötü. Benim bi sevgilim vardı ve sevgilimle ortak bi arkadaşımız. İkimiz de çok seviyorduk onu özellikle ben çok güveniyordum ona. Sonra tabi meğersem bu kızın gönlü varmış sevgilimde. Gidip ona benimle ilgili yalan yanlış seyler söyledi. Ama bir sürü iftiralar atmış. Çocuk da inanmış tabi beni arayıp demediğini bırakmadı. Tabi biz onunla aynı yerde calisiyorduk. Görseniz bana düşmanı gibi davranıyo yüzüme bile bakmıyordu çocuk ama böyle bi nefret olamaz haa. Konuşmama bile izin vermiyodu. O kadar ki nefret ediyordu benden. Ben bi daha asla yuzume bakmaz diye düşünüyordum tam o sıralar işte hocama danıştım durumu kendisine anlattım. O da bana vefkin bu durumda daha etkili olacağını söyledi ben de tamam dedim bir hafta içinde bana vefkimi yapıp yolladı. Ben de taktım. 3-4 gün geçti. Ama bişey değişmedi yine nefret ediyodu benden. Ben de Allah Allah dedim paniğe kapıldım hemen hocama mesaj attım. Bişey değişmedi niye böyle falan dedim. O da sakin ol lütfen dedi bu büyü degil vefkin etkilerinin ortaya çıkması ve oturması 3-4 haftayı bulur bu büyü degil duadır dedi. Ve o süreçte ne kadar soru sorarsam soriyim bana sabırla cevap verdi. Ben de peki dedim. Bekledim. Ama olanlara hala inanamıyorum benim yüzüme bakmayan adam etrafimda pervane oluyo şimdi her dediğimi yapıyor beni o kadar seviyor o kadar mutlu oluyorum ki bu duruma ama hala da inanamıyorum. Ve gittikçe daha da bağlanıyor bana hissediyorum. Şükürler olsun Rabbime sır hocamı karşıma çıkardı. Artık ona eskisinden daha da çok güveniyorum.

 • Merhaba Arkadaşlar,
  Size şu kadarını söyleyebilirim, hocama her zaman güvenin ve sözünden asla çıkmayın. O kadar çok mutluyum ki anlatamıyorum bile şuanda. Özet geçmek gerekirse erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra hocamla bu siteyle tanıştım. Yapılan işlemlerin ardından bana hep sabırlı ol. Arayacaktır mesaj atacaktır dedi ve her zamanda dediği gibi de oldu. Çok çok çok teşekkür ediyorum hocama. Hocamın zaman zaman cok başını ağrıtmış olmama rağmen hep destek oldu dönüş yaptı bana. Onun içinde ayrıca çok teşekkür ediyorum. Allah işinizi rastgetirsin. Rabbim sizi benim karşıma vesile olarak çıkardığı için çok mutluyum. Herşey gönlünüzce olsun. Tekrar çok teşekkürler Hocam.

 • Yeniden merhabalar
  Gelismeler ard arda ve daha da yakınlasarak devam ediyor.Ayın 5 inde yani Vefkimi taşıyalı 35.günde yeni bir gelişme oldu.Kendisi başka bir şehirde yaşıyor demiştim.Ayın 5 inde iş için günü birlik İstanbul’a gittim sabah saatlerinde oraya vardım ve hızlı mesajlaşma platformu olan yere havaalanında resmimi koydum.Kendisi bunu görmüş bende ben geldim diye yazdim.2 dk sonra beni aradı ve netarafa geldiğimi ne zamana kadar orda olduğumu sordu günübirlik geldiğimi söyledim kısa bir konuşma yaptık ve olduğum yerde konusma yasak olduğundan tlfnu kapatacagimi söyledim işin bitince beni ara dedi kapattim.Hemen akabinde bana Seni görmek isterdim Bitanem yazdı sanki hala sevgiliymisiz gibi.İsim bitince aradım ve uzun bir konuşma yaptık bana eskisi gibi Aşkım, Bitanem diye hitap ederek konuştu ve işiyle ilgili sıkıntilarindan bahsetti eskisi gibi benimle dertlesti.Ben karşı tarafta olduğumdan ve kisitli zamanimiz olduğundan görüşmek istesek bile bulusamadik.Bu durumu hemen Sır hocama bildirdim ve hocam gidişatın iyice olumlu olmaya başladığını söyledi ve bana karsi bariz bir yakınlasma olsa bile iş sorunlari sebebiyle tam olarak kendini adapte edemediğinı yorumladı. Simdi yeniden bir bakım yapıcak ve durumu analiz edip yolumuza dualarımıza devam edicez insaallah.Tüm olan gelişmeleri sizlere de aktaricam artık en kısa zamanda Allah’in izni ve hocamizin yardimiyla eski mutlu aşk dolu ilişkimize geri dönmek istiyorum.Dualarınızda buluşmak dileğiyle hayırlı geceler herkese..

 • Tekrar merhaba
  Gelismeler olursa yazıcam demiştim.Ilk gelişme 20.günde olmuştu ayın 21 inde.Kahve icmeye cikmistik ve beni cok ozledigini soyleyip cok normal yani sanki hic ayrilik olmamis gibi davranmisti.Ayrı sehirlerde yasadigimiz icin (o gun onun yasadigi sehirdeydim)gitmesen keske diyerek bana sarildi.Ertesi gun de yazistik o kadar.Ve bana sosyal aglardaki bi hesabini kapaticagini söylemişti.Ondan sonra ne konuştuk ne aradi ne yazdi.Yalnızca hızlı mesajlasma platformu olan yerden durum paylasimlarima bakiyordu o kadar.2.gelişme 12 gün sonra oldu yani 2 nisanda.Özlemek ile ilgili bir durum paylasmistim onu bana gönderip kimi özledin sen yazıp gülümsedi ve bende seni dedim kısa bir konuşma geçti aramizda.Bütün hesaplarını da kapatmış o gün gördüm.Şuan yine beklemedeyim.Insaallah Allah’in izniyle tamamen bana donucek.Ve ben yine gelişmeler olursa burdan yazicam.Bazen sabretmek gercekten zorlasiyor.Rabbim bu mübarek günlerde hepimizin gönlüne göre versin.. Sır hocamızı da basımızdan eksik etmesin.

 • Herkese merhaba
  Öncelikle şuan şaşkın,çok mutlu ve ağlamaklı olarak bunları yazıyorum.Eminim ki bu siteye denk gelen aşk acısı içinde kıvranan birçok insan var ve bu yorumlarımı okuyunca bir nebze rahatliyacaklar.Hocam sizden Allah bin kere razı olsun.Öyle mutluyum ki.. Iyi ki size denk gelmisim.Sevdiğim insanla 3 ay harika giden ilişkimiz son günlerde nedensiz yere tartışmalara dönmüştü. Kendisi bana çok garip davranmaya başlamıştı. Beni begenmemeye başlamıştı ve kendisine musallat olan birşeyler olduğundan bahsediyordu.Birgün artık iletişim koptuğu için bi anda ayrıldık ve beni heryerden engelledi.Üzüntümden napacagimi bilemez haldeyken dua arayışlarına girdim ve tesadufen bu siteye denk geldim.Siteyi arastirdim yorumlar icimi ferahlatti.Ve şer amacli hicbirsey yapilmadigini okudugum icin Hocamla iletişime geçtim ve 5 dk kadar sonra bana dönüş yaptı o andan sonra durumları ona ilettim ve sevdiğim adamla bana bakim yaptı.Aslında beni tahminimden de cok sevdigini ama onun uzerinde büyü ve musallat olduğunu,benim için çok hayırlı biri olduğunu söyledi. Vefk ve özel okuma işlem önerdi ve bende tamam dedim.Ben boyle bir işlemi ilk defa yaptırdım bu sebeple hickimseyi arastirmamistim.Şanslıyım ki Sır hocaya denk geldim.Ve çok güven verdi hem sitesi hem de tavrı yaklaşımı.15 gün kadar sonra Vefkim geldi.Vefkim gelmeden birkac gun once engelli oldugum bir platformdan engelimi kaldirmisti.Vefkim üzerimde taşımaya başlayalı 20.günüm de yani bugün bana sosyal medya dan arkadaşlik isteği yolladı gördüğümde şok oldum elim ayağım titreyerek önce hocama yazdım sonra kabul ettim.Hemen mesaj yazdı.Gayet uzak hal hatır sordu.Daha sonra yazmaya başladı birkaç saat sonra aramak istedi ve aradı konuştuk. Sonrasında görüntülü sohbet ten görüşmek istedi ve yaklaşık 1 saat görüştük evet ben bile inanamıyorum suan 🙂 Beni çok özlediğini rüyasında gördüğünü aklina düştüğümü söyledi. Üzerine çok gitmemeye calistim.Sabırla konuştum.Vefki taşırken okumalarım oldu ve sabırla yapmaya özen gosterdim.Hocamı da zaman zaman sorularımla yordum ama hepsine sabırla cevap verdi.Arkadaşlar öyle mutluyum ki bunu sizlerle paylaşmak ve bir nebze ışık olmak istedim.Dilerim sizler de yüzü gülenlerden olursunuz.Yarın görüşmek istiyor kahve içmeye çıkacağız.Bakalım devamı gelir inşaallah yine sizlerle paylaşacağım gelişmeleri.Sadece cok sabırlı olmak gerek bu süreçte ve inanci hiç ama hiç yitirmemek lazım. Allah Sır Hoca dan binlerce kez razı olsun.Ayağını taşa degdirmesin.
  İyi ki varsınız hocam.. Hepiniz Allah’a emanet olun..

 • Merhaba, hocam ile tanışalı daha birkaç gün oldu.Bende birçok kişi gibi arastırma yaparken hocama ve bu faydalı siteye tesadufen rastladim.Yazdıktan 5 dk kadar sonra hemen benimle iletisime gecti ve sabirla cevap verdi tüm sorularima.Benim durumum için öncelikle bakim ile başladık ve bakım ücretini yatırdiktan sonra aynı gün içinde birkaç saatte bakim sonucumu aldım. Bu kadar tutarlı ve bu kadar gercek bi sonuç beni resmen sevinçten ağlattı. Çünkü sevdiğim insanla ilgili doğru sonuçlar aldım. Hayırlı bir insan olduğunu söyledi ve tedaviye başlayacağız Allahın izni ve hocamın yardımıyla. Eğer sizin icin hayirli biri değilse bile bunu söyleyebilecek birı ve maddiyat 2.planda.Hocam Allah sizden razı olsun.Sevdiğim adama kavuşursam gelişmeleri size yazacağım. Hepiniz Allah’a emanet olun..

 • Çok şükür ben de yüzü gülenlerden oldum rabbim dualarımı kabul etti sır hocanın sayesinde bir senedir çektiğim aşk acısı sonunda bitti sevdiğim insanla tekrar bir araya geldim çok sağ olun hocam ben de hocam da çok uğraştık bende herkes gibi tam usul çalışması ile başladım bende çok az etki etti sonra tam usulü başka biri için satın alıp okudum benim için az bir etki etse de okuduğum arkadaş için hemen etki etti ve sadece dört gün içinde boşandığı eşine geri döndü ve ben böyle olunca hemen umutlanıp tekrar hocamdan özel okuma aldım ve okuma bitmeden daha etkilerini görmeye başladım ve okumanın bitiminde çok şükür bir araya geldik şuan eskisinden de iyiyiz ben hiç vazgeçmedim umut kesmedim pes etmedim en ufak bir şüphe sır hocaya karşı duymadım bana her konuda çok yardımcı oldu onun sayesinde çok mutluyum Allah sizden razı olsun umarım siz de en kısa zamanda sevdiklerinize kavuşursunuz arkadaşlar…

  • Amin inşallah

 • Şimdi ben nereden başlayım. Nasıl ifade edeyim bilemiyorum. Şuanda mutluluktan gözlerim yaşlı, ellerim titreyerek yazıyorum. Öncelikle hocama binlerce kez teşekkür ediyorum. Allah bin kere razi olsun. Allah ne muradı varsa versin. Allah sıkıntıya derde dusurmesin onu.
  Ben bir buçuk yıldır hocamla tanisiyorum. İlk konuşmamızda ona demiştim ki hocam bir gün gelecek bende ziyaretci defterinde teşekkürlerimi sunucam size. Öyle hissediyorum demiştim. Ve o gün geldi. Allahima şükürler olsun.
  Hocamla ilk tanıştığım zaman çok büyük bir aşk acısı cekiyordum. Öyle ki bilmeden internetten okuduğum duaları yapıp duruyordum surekli. Bu yalnis yaptığım şeyler yüzünden başımı belaya sokmustum. Ve o kadar kötü durumdaydım ki. Uzerimdeki varlıklar beni delirtmek uzereydi. Tabi bu durumu sonradan ogrendim. Ne gece uyuya biliyor ne de gündüz ayakta durabiliyordm. sersem gibiydim. Sonra internette gezerken bu siteyi buldum. İlk olarak aşık etmek için denenmiş usulü satın aldım. Belli bir sure okumadan sonra hocama danistim. Sevdiğim adam ve bana bakım yaptı. Her şey orada anlaşıldı. Ben de o da çok kötü durumdaydik. Sonra özel calisma yaptırdı hocam bana ve sevdigim kisiye. bir kaç ay içinde yine eski ben oldum. Üzerimdeki varlıkların temizlenmesi birebir hisssettim. Zaman içerisinde rahatlamış kuş gibi olmuştum. Artık daralmalarim bitmişti.
  O günden bu yana sevdiğimle yine bir araya gelmemiz için başka özel çalışmalar yaptırdım. Neredeyse her yolu denedim ama olmuyordu. Hocam her zaman bana sabırlı olmamı ve dua etmemi söylüyordu. Her şeyin bir zamanı var taktir Allahtan diyordu. Ve her sorduğum soruya sabırla cevap veriyordu. Sadece yaptığı işlemlerle ilgili de değil her konuda benim sorularima cevap verip yardımcı olmaya çalışıyordu. Beni o kadar sabırla dinlediki çok çok teşekkür ediyorum. Artık sır hocam benim için bir baba bir amca bir yakınım gibi. Benim babam yok çünkü. Tek başıma mücadele ediyorum şu hayatta.
  Daha sonra çalışmaların sonucunda tam bir buçuk yıl sonra o bana döndü. Hemde eskisinden daha çok seviyor gibiydi. Sabırla bekledim ve çok şükür muradima kavustum. Hiç bir zaman dua etmekten vazgecmedim. Sizde vazgecmeyin. Ve her zaman hocamin desteğini hissettim. Çok şükür muradima eristim. Artık sevdiğimle birlikteyiz. Çok mutluyum. Çok çok teşekkür ediyorum hocam size. Çok mücadele verdik. Cok çabaladik. Sizde bende çok yorulduk ama çok şükür emeklerin sonucunu aldık. İnşallah herkes muradına erişir benim gibi. Allah a emanet olun.

  • Hocam çok çoook teşekkür ederim size. Yani nasıl anlatsam bilemiyorum mutluluğumu. Herşey o kadar güzel gidiyor ki şuanda. Rüyada gibiyim inanamıyorum. Gün geçtikçe daha da çok hissediyorum sevgisini. O kadar çok ustume dusuyor ki sevdiğim kişi. İnanamıyorum. Çok bekledim çok canım yandı ama herşeye değdi. Büyük bir aşkla geri döndü sevdiğim kişi. Çok mutluyum çok. Gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor. Çok teşekkürler. :)))

   • Allah’ım herşey çok güzel ilerliyor. İnanamıyorum şuanda. Hocam vesile olduğunuz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Çok mutluyum. Çok sabrettim ama değdi. :)))

 • Merhaba..Oncelikle bu bir sikayet degil bilgilendirme ve benim gibi hocaya islem yaptiranlarin dusuncelerini ogrenmek amacli ..Onun icin yorum yaparsaniz ( ozellikle islem yaptiran ziyaretciler) sevinirim..Ben hocayla bu senenin basinda irtibata gectim..Malum ask konusunda. Ilk once asik etme duasinin tam uygulamasini aldim..Benim tecrubeme gore bu dua ise yariyor…Ben 3 defa farkli ayriliklarda ayni kisi icin uyguladim ve yaklasik 10 . gunden sonra sizinle gorusmeyen kisi irtibata geciyor ve bir sekilde araniz tekrar isiniyor ve birlesiyorsunuz…Fakat cok kuvvetli bir ask olmuyor ve sicaklik durumu da kalici degil..Bir kac ay sonra yine basa donuyor..Bu yuzden hocamla Agustos gibi kalici ve bana sonuza kadar buyuk bir askla baglanmasi icin islem yaptirmak icin anlastik.. Oldukca yuklu bir odeme yaptim…Simdi soruma geliyorum…Odemeyi yaptiktan sonra, daha once sabirla her soruya detayli cevap veren hoca, islem surecinde 2-3 haftada bir nasil gidiyor diye sordugum sorulara cevap vermemeye israr edersem terslemeye basladi..Benim islemim temizleme ve baglama olmak uzere toplam 90 gunluk bir calismaydi..Cok dogal olarak 41 gun sonra yani temizleme bitip baglamaya baslamadan , baglamaya ne zaman baslayacagini , mevcut durumun nasil oldugunu , sevgilimin beni dusunup dusunmedigini sordum…Eylul ayi sonlarinda mide kanamasi gecirdigi icin hastanade oldugunu soyleyip planlamada degisklik oldugunu baglama islemlerine daha baslamadigini soyledi..Bu gayet normal ama benim tuhafima giden, bari siz baslayana kadar mevcut durum nedir , hayatina biri girdi mi beni hala dusununuyor mu bari bunu soyleyin, 1,5 aylik bir gecikme var hic olmazsa bu bilgiyi verin deyince yine tersleyerek ve sert bir uslupla bunun bakim gerektirdigini bakim parasi yatirinca cevap verecegini soyledi.. Ben de o ana kadar ona oldukca yuklu odeme yaptigimi hala 150 Lira bakim parasi pesinde olmasini yadirgadigimi soyledim..Ustelik yaptigi her islemden once standart prosedur olarak kendi bakim yaptigini biliyordum..Ayri bakim degil kendi yaptigi bakimin sonuclarini soylemesini rica ettim…Bana kendi yaptigi bakimlarin sonucunu iletemeyecegini soyledi…Simdi dusunun benim icin islem yapiyor, yukluce odeme yapiyorum ve o islemin bir parcasi olan bakimi bana iletmeyip ayri bakim parasi istiyor…9-10 aydir durust olduguna ve kabileyetlerine inandigim hocayla ilgili supheler olusmaya basladi kafamda. Muhtemelen islemler de hicbir ise yaramayacak ve ben zaten sitede yazdim garantisi yok diyecek…Siz ne dusunurdunuz..Boyle bir tecrubesi olan var mi..Hocaya aska baglamasi icin islem yaptirip tam istedigi gibi sonuc alan var mi? Ben giden parayi dusunmuyorum da , zaten giden gitti fakat 40-50 gun daha umutla islemlerin bitip sevgilimin bana bir askla baglanmasini bekleyip sonunda hayal kirikligina ugramakatn korkuyorum…Yorum yapar tecrubeleriniz paylasirsaniz sevinirim…Tesekkurler

  • Ben de senin gibi ask acısı çekenlerdenim tam bir yıldır dönmesi için uğraşıyorum iki defa tam usul şu an hazırlanacak olanla da iki defa özel işlem olacak şimdi bakim parası her işlemde tekrar yapılacak ve ücreti tekrar alınacak diye yazıyor bunu okumuş olmalısınız ve kabul ettiniz sonradan çıkmış bir şey değil azar konusundan bende çok azar işittim ama bir kere bile olsa kotu düşünmedim çoğu zaman sormaya korktum ama bu onun sır hocanın kötü olduğu anlamına gelmiyor her gün yüz tane insanla uğraşıyor farklı farklı insanlarla biraz anlayışlı olun o kadar yüklü para verdinde bir bakim parası mı zoruna gidiyor insan hali hastalan bilir şu an hazırlanılacak işlemden önce diğer işlemde önce bakim yapsam olur mu dedim işlem için olan parayı da iki üç aya kadar gönderirim dedim sır hoca olmaz dedi insan değişiyor eyer simdi yaparsan iki üç ay sonra tekrar yapman lazım dedi tekrar bakim parası ödeme dedi iste buda onun iyi niyeti bana diyebilirdi tamam bakım yapalım iki ay sonrada olmadı tekrar bakım yapacağım para gönder diyebilirdi ama uyardı o beni önce bütün bilgilendirmeyi okuyun sonra yapacağınıza karar verin sonra neden öyle neden böyle demeyin her şey açıkça yazıyor sitede sır hocada neticede bir insan o ol deyince olmuyor vesile kabul edecek olan Allah mantıklı olun lütfen ben hep sunu düşünüyorum olmasa bile duayla istedim hakkımda hayırlısı değildi olmamış ya büyü ile yapsaydım da olmasaydı hem paramdan hem de ömür boyu büyü ile olsun diye düşündüğüm için azap çekecektim ben çok güveniyorum sır hocaya olsa da olmasa da çünkü bana çok yardımcı oldu şu an çok iyiyim onun sayesinde Allah ondan razı olsun

  • Merhaba
   Aynı dönemlerde ben de işlem yaptırdım ve benim işlemimin tamamlanması neredeyse 4 ay sürdü 41 günde olması gerekirken biraz benden kaynaklı biraz hocadan birbirimize karşı hoşgörülü olduk her daim bakım için bile günlerce beklediğim oldu sadece ben değilim ki işlem yaptığı ve ısrarcı olup ne karşımdaki rahatsız etmeye hakkım var ne de sırada olan başkasının hakkına girmeye
   Sanırım bu yüzden ne azar işittim ne de maillerim cevapsız kaldı geç gelen cevaplarda da açıklama yapıldı aşık etmek için usulde zaten arada tekrarlamak gerekir denmiş
   Her şeyi kabullenerek işlem yaptırıyoruz olmayabilir garantisi yok aşk acısıyla beklemek nedir biliyorum nisan ayından beri acımı bir bilirim bir de hocam üstelik hatta 1,5 yıldır uğraşıyoruz sabır ve oluruna bırakmak tevekkül etmek gerekir
   Bakış açınızı anlıyorum ama içinizi ferah tutun olmuyorsa hayırlısı değildir olmaması daha iyidir

   iyi ya da kötü gelen yorumları yayınladığına göre objektif birisi

  • Biraz sert olmuş …
   Ben de 1,5 yıldır hocamı tanıyorum cevapsız kalmadım hiç… üstelik bakımı yapıyor tavsiyede bulunuyor ben tam tersini yapıyorum yoluna giren işim yine sarpa sarıyor:) ben agrasiflik yaptım kaçırdım elimden öyle böyle değil benim adama yaptıklarımı söylediklerimi başkası yapsaydı dayak yerdi . Sonrasında hocam işlem yaptı gümüş tepside sundu önüme adamı ki birdaha selam daha vermez diyordum… ama ben şansımı değerlendiremedim hocamın tavsiyesine uymadım yine de azar işitmedim sadece hafif bir sitem etti haklı olarak emekleri boşa gidiyor malum ben de sizin gibi sıradan bir danışanım
   Aşık etmek için usul de %100 işe yarıyor benim ilişkimi ben batırdım gelişinde sorun yok
   aşk acısıyla beklemek zordur önce Allah a sonra hocama emanet sabırla beklemek gerekir

  • Sır hocayı tanıyalı baya oldu !!! Sanırım bazen öfkeyle ve içinde bulunduğumuz durumdan dolayı sağlıklı düşünemıyoruz ve haksızlık edebılıyoruz.. bende o durumu yaşadım. Hocama haksızlık ettım.. buna ragmen kötü bir söz pek etmedı dıyebılırım … sonunda uzlaştık ve bu bızden kaynaklı bır durum dıye düşünüyorum hemen hersey olsun derken karsımızdakı ınsanlarını kırıp ıncıtebılıyoruz …. onlarca ınsanla uğraşıyor sır hoca bunu bılerek davranmadan fevrı yaklaşım gösterebılıyor ınsan bende bu hataya düştüm hocam a fazla yüklendim… Duamı okuycam Allahın izniyle inş güzel haberleri paylaşacağım … tavsiyem sağlıklı kafa ile düşünüp öyle yargılama içine girin.. Derdi veren Allah çÖzecek olan Allah vesile olan sır hoca …

  • Merhabalar. Öncelikle yaşadığınız aşk acısı çok iyi anlıyorum. Bende aynı yollardan geçtim. Hocamla ilk tanistigimda çok kötü durumdaydım. Hocam beni nelerden kurtardı bir bilseniz her zaman ona karşı güvenim tam. Her şeyin bi zamanı ve hayırlısı vardır. Benim işlemlerin çok uzun sürdü her seferinde hocam bana sabırlı olmamı ve dua etmemi söyledi. Bende öyle yaptim. Ve sonunda muradima eristim. Bu süreç içerisinde de hocamdan bir kez dahi kötü kelem görmedim hatta çok büyük desteğini gordum. Sabırla beni dinledi. Şunuda çok yaptı yani. Hocam ben bakım yaptrmak istiyorum dediğimde işlem ortasında. Şuan gerek yok parana yazık yapmayalim dedi. Yani paracı bir insan olsaydı hemen yapalım tabi lazm derdi. Çok büyük haksızlık ediyorsunuz hocama. Çok emek harcıyor bizler için. Sonuçta bu yapılan işlemler büyü deil dua. Sizde elinizi açıp dua etmelisiniz. buna ragmen eğer olmuyorsa demek ki hayırlı değil. İşlemlerden önce açıklamaları detaylı okursaniz bu sorun yaptığınız şeylerin aslında en başta belirtildiğini bilirsiniz. Benim güvenim hocama karsi tam ve hep böyle olmaya devam edecek. Hayırlı günler.

  • Merhaba, ben de benzer bir süreç yaşıyorum. Kendim için yaptırdım sanki hemen etkisi olacakmış gibi konuşuluyor ama öyle olmadı. Bilemiyorum ben kendimi sadece daha iyi hissediyorum ama inanılmaz bir değişim olmadı. Şimdi sevdiğim kişi için yaptırmak niyetindeydim ama yorumlar 1-1,5 yıl sonra diyor anlayamadım ben bittiğinde olması gerekmezmi etkinin.

   • Merhaba naz arkadaşım. Sanırım benim yoruma istinaden yazmışsınız. Cevap verme gereği duydum bende. Öncelikle her şey Allahtan. Ve her şeyin bir zamanı var. Benim işlemin bir yıldan uzun zaman surdu hocamda bende çok yorulduk ama bu durumdan şikâyetçi değilim. Demek ki zamanı bu günmüş diyorum. Bu kadar uzun sürmesinin sebeplerine gelecek olursak. Ben çok badireler atlattım. Anlatmaya çalışsam sayfalar tutar. Hocamla tanıştığımda çok zor durumdaydık. Sevdiğim adamda bende delirecek durumlardan döndük. Ciddi ciddi kafayı yiyecektik yani. Önce üstümüzdekileri temizledi hocam ikimizin de ayrı ayrı bizi rahatlattı ki buda çok kolay olmadı. Defalarca tekrarladı işlemi. Bir türlü bizi bırakmadılar. Ben birebir hissediyordum o yüzden böyle çok emin bir şekilde yazabiliyorum. Sonra tam bana dönecekti ki sevdiğim adama büyü yaptılar hem de bir iki değil birçok kez yaptılar hepsini de sırayla sabırla temizledi hocam. Tam bitti bu sefer dedik başka bir kız tam bitti dedik başka bir kız. Yine de bir şeyler engel oluyordu ve sonunda Rabbimin yardımı hocamın da vesilesiyle o engel olan şeyi bulduk hem de çok yakınımda. En büyük darbeyi o zaman yedim. Kardeşim dediğim arkadaşım sevdiğim adama yaptırdığı büyüyle o engel oluyormuş. Rabbim yardım etti de içimdeki bir şüpheyle duruma baktırıp gerçekleri gördük ve işlemi anında tersine çevirip bu durumdan kurtarınca sevdiğim adam bütün benliği ile bana döndü. İşte durum buydu. Bizi hiç rahat bırakmadılar hep engeller vardı ama çok şükür ki artık bitti inşallah. Zamanı vardır her şeyin zamanı arkadaşım. Sen dua etmekten hiç bir zaman vazgeçme ben vazgeçmedim. Ve muradıma eriştim. Tüm engellere rağmen. Mutluyum. Hayırlı akşamlar.

    • Teşekkür ederim cevabınız için. Sizin durumunuz çok karışıkmış allah hepimizi böyle insanlardan korusun. Dualarımız kabul olsun inşallah. İyi akşamlar.

  • hocamla iki yıldır görüşen biri olarak yorumunuzu okuyunca biraz kendimi görür gibi oldum ve cevap verme mecburiyetinde hissettim kendimi, ben hocamla iki yıldır irtibattayım, aşık etme duasıyla başladık benim isteğim dogrultusunda kişiye özellerle ve maddi imkanlarim doğrultusunda ilerliyoruz. şunu kesinlikle belirtmeliyim üstüne basarak, sır hoca, işini dürüstçe yapan tek kişi ! En basit nedeni, bu yaptığınız eleştirili yorumunu sitesinde her yorum gibi dürüstçe paylaşmış, hocam dürüst olmamış olsaydı, diğer şarlatanların dolandırıcıların yaptığı gibi sizi de yorumunuzu da engellerdi! Bu yazdıklarınıza çok samimi ve tarafsız cevap vermek istiyorum, haklı olduğunuz tek nokta, ve belki de hocama yapabileceğimiz tek “eleştiri” diyebiliriz, işlem satın aldıktan sonra doğal olarak bilgilendirilmek istiyoruz, bunu hocama ben de bizzat bildirdim, ilk başta aynı düşüncelere ben de kapılmıştım, bana da çok kızdı, tersledi, bekle dedi, ben bekledim sabrettim asla saygısızlık yapmadım, ne olursa olsun geç de olsa rabbimin izniyle mutlaka kalıcı sonuçlar alacaksınız, bundan şüpheniz olmasın.. terslemesinin sebebi de, paranızı alıp artık ilgilenmemesi vs değil, ben buna bizzat şahit oldum, yaptığı işlemler ağır ve ruhen çok güç gerektiren işlemler ve hocamız da insan, bu işlemlerden ister istemez etkileniyor ve bedeni bazen yenik düşebiliyor.. ben kaç ay bekledim, ve hepsinden de inanılmaz sonuçlar aldım! en son işlemim hem maliyeti yüksek oldu, hem de sonuç alma süresi uzadı, sonra hocam hastalandı ve en sonunda beklenmedik bir durum ortaya çıktı, ve hocamın bana dediği aynen şu oldu “bu olmamalıydı, nasıl olur, en az senin kadar bende şaşkınlık içerisindeyim” beni sakinleştirdi, bakım yaptı ve durumu olduğu gibi söyledi… tam 6 ay önceydi bu dediğim durum, bugün mü? iyi ki öyle sonuçlanmış diyorum istediğimden de daha iyi bir sonuç olmuş meğerse benim için çok şükür!!!! ayrıca bu iki yıl içerisindeki dönemde o kadar çok isteyipte hocamın bana, “gerek yok parana yazık” dediği işlemler istedimki saysam bitmez..! ben hocamı tanıdığımdan beri HAYATIM DEĞİŞTİ, o iyi ki var, iyi ki tanıdım onu, rabbim onu başımdan eksik etmesin !

 • merhaba;
  Ben sır hocayı tanıyalı henüz çok az oldu.Durumum itibarıyla gerçekten zor. Hatta bu durumdan nasıl çıkıcam bilmiyorum. Kendisinden yardım istedim bakım yaptı ve şuan kişisel işlem hazırlıyor bana.Fakat ben sorularımı hiç cevapsız bırakmadığı ve ilgilendiği için kendisine burdan da çok teşekkur etmek istiyorum.Yorumları okudum bunca dolandırıcının ortasında güvenmek zor.Fakat sır hoca gerçekten dürüst birisi.İşlemim aşamasında sizlere tekrar yazıp durumu anlatıcam.Fakat olsun olmasın sır hocanın elinden geleni yapacağına inanıyorum.Olmasa bile hayata tekrar sarılacağıma inanıyorum.Kendisine mesajlarıma olan sabrından ve yol gösterdigi için burdan tekrar teşekkür ediyorum.

 • Merhaba, ben hocamı 7-8 ay önce çok çaresiz bir zamanımda buldum. Hayatımın son 6-7 yılı her anlamda çok kötü geçiyordu neye elimi atsam bitiyor kimi istesem gidiyordu içimde anlatamayacağım bir sıkıntı bıkkınlık vardı. Hocamı bulduğum Zaman’larda birine aşık olmuştum önce aşık etme duasını aldım okudum ama insanın üzerinizde kısmetsizlik varsa elindekini bile yapamıyor insan nasip olmuyor. Sonra bakım yaptırdım ve hocam bakım sonucunda bana bazı işlemler yaptı. Yeniden doğmuş gibiyim kendimi sevmeye başladım sanki içimden koca bir ağırlık uçtu gitti. İşlerim düzelmeye başladı hayatımdan o dönemde çıkan beni bir daha görmek bile istemeyen eski erkek arkadaşlarım hepsi tek tek tekrar aradı. Hocamdan allah razı olsun asla acabamı demeyin. Kendiniz için yapın bunu maalesef çevremizde kötü insanlar var ve birşeyler yapıyorlar hocam beni Allah’ın izniyle kurtardı. hayattan yaşamaktan tekrar zevk almaya başladım. İyi ki varsınız hocam. Allah sizden razı olsun.

 • merhabalar, hocamla iki buçuk yıldır tanışıyorum. Her alanda dua işlemleri yaptırdım diyebilirim, okul, aşk hayatı gibi… aldığım sonuçlardaki memnuniyetimi anlatacak kelime yok diyebilirim.. fazla detaylara girmek istemiyorum ama hocamla tanıştığımdan beri inanılmaz değişiklikler oldu hayatımda, imkansız olanlar bile oldu… yalan yok güven konusunda ilk başta bende tereddütlüydüm, sonuçta bu sektörde çok iyi süslendirilmiş sitelerle ortada gezen sahte hocalar çok fazla bu yüzden ilk olarak bir bakım ve aşık etme duasıyla başladım işe, muhteşem sonuçlar aldım derken kişisel işlemlere doymak bilmedim çünkü acayip faydasını gördüm, en basiti kendimi iyi hissettiriyor ve sonuçlar mucizevi sabredip hocamı dinlersek tabiki… hocam Allah sizden razı olsun

 • merhabalar bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum güvenle herşeyinizi anlatabilecegniz bir insan tüm sorulara sabırla cevap veren her konuda yardımcı olabilecek bir insan yol gösterebilen insan aşk konusu olsun yahut başka konular olsun hepsinde yararını fazlasıyla gördüm hocamızın hocama ne kadar teşekkür etsm azdır Allah ondan binlerce kez razı olsun cok bilgili insan güvenerek herşey yaptırabilirsiniz anlatabilirsiz sevgiler…

 • Merhabalar ..Muhterem hocamıza şükranlarımı sunmak için bu satırları yazmayı kendime vazife adlettim.Öncelikle şunu söyleyebilirim ki kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Çok umutsuz bir anda tesadüf üzeri siteyi ve kendisini keşfettim.Önceleri tereddütlüydüm normalde net üzerinden bu tür iletişimlerde insanların manevi duygularıyla oynayan kişileri kullanan çok olur ve güven korkusuydu fakat siteyi genel haliyle incelediğimde ve kendisiyle iletişime geçtiğim ilk anlarda bu yersiz şüphelerim kayboldu.size ilk tavsiyem SIR HOCA ya güvenin.
  Kendisi ticari kaygının ötesinde ilim ehli bir zat .Bu işte güvenilebilecek tek adres.Sözlümle yersiz ve saçma sapan kavgalar neticesinde ayrılmıştık .Kesin sekilde bitmişti.Sır hocam karşıma çıktı ve denenmiş tam çalışmayı satın alarak uyguladım daha 6.7.günde netice aldım zira 14 gün okunduğunu ifade etmişlerdi.Tekrar biraraya geldik kendisi beni inciterek saçma bir sebeple hayatımdan çıkmasının akabinde çalışmayı uyguladıktan sonra pişman kıymetimi anlamış ve oldukça karalı bir şekilde geri döndü özür diledi ve sözler verdi.Nişanlandık bir mani olmazsa izdivaç yolundayız biiznillah .Beraberinde işsizdim iyi bir kariyerim ve tecrübem olmasına rağmen adeta kısmetim bağlıymış gibi yine iş ile ilgili bir çalışma talep ettim hocamdan yardımcı oldu.Onu uygular uygulamaz 2 günde netice geldi .İş başı sözü aldım .şuan çalışıyorum hamd olsun .Sır hocam sayesinde hayatım yeniden rayına oturdu.Kendisine yardımından ve sabırla her soruma verdiği cevaplarından ilgi alakasından ötürü müteşekkirim.
  İnanın ve sabırla dua edin herşey gönlünüzce olsun tüm dualarınız kabul olsun..

 • Allah razı olsun sır hocadan binlerce kez beni ölümün kıyısından büyûk bir acıdan ve dolandırılmaktan kurtardı onun sayesinde büyüden de kurtulmuş oldum onun sayesinde ayaktayım şuan bundan bir hafta õnce ebu mahemmet isminde hoca kılığına girmiş şarlatan bir büyücü tarafından nerdeyse hayatımdan oluyordum beni büyüden kurtacağını söylemişti ama öyle olmadı beni delirtmeye başladi 28 yaşındaydım ama resmen doksan yasında bir kadına döndüm bana sürekli kendi büyü yapıp bütün enerjimi alıp adeta felçli biri yaptı ağrıdan duramayan kan kusan biri oldum yalancı olduğunu anladığımda çok geç olmuştu daha sonra başka arayışlara girdim medyum olcay, medyum bedirhan paramı aldılar ve onlar da hiç birşey yapmadılar, parayı aldıktan sonra telefonlarıma çıkmadılar birer darbe de onlar vurdular ama allaha çok şükür karşıma sır hocayı çıkardı ona derdimi anlattım ve o herşeyi en iyi şekilde halletti onun sayesinde şimdi ayaktayim bana çok yardımcı oldu saolsun ömür boyu duacısıyım sır hoca olmasaydı kim bilir şuan ne haldeydim sizlere tavsiyem bedirhan hoca ve medyum olcay ve ankara keçiörende oturan ebu mahammet kısa boylu uzun sakallı çekik gözlü şarlatan iblisten uzak durun ve gideceğiniz tek adres sır hoca olsun zaten güvenilirliği sitesinden belli oluyo sır hocanın niyeti insanlara en iyi şekilde yardımcı olmak ama diğerleri sadece parayi alana kadar ondan sonra ortada yok rabbim tekrar razı olsun sır hocadan allah ne muradı varsa versin

 • Öncelikle hayırlı ramazanlar herkese. Durumu özetle açıklamak gerekirse 1 yıldır çok güzel giden ilişkim gereksiz kıskançlık yüzünden bi çırpıda bitmişti. Sevgilimi çok seviyordum ondan ayrılmak istemiyordum bir türlü. Aşılamayacak problemlerimizin olduğunu düşünmüyordum ama o çok sinirli olduğu için ani karar verdi ve beni terk etti. Çok üzgün, çok kırgın ve çok üzgündüm. Kesin bitmişti asla dönüşü olmaz diyerek gitti. Hatta bunun üzerine ayrılığı kabullenmem için sürekli çevremdeki insanları arıyordu. Artık gelmesi imkansızdı benim için. İnternette delicesine dualar ararken rastladım sır hocama. Okuduğum yorumlar içimdeki acıyı bi nebzede olsa almaya yetmişti. Öncelikle aşık etmek için denenmiş usulden başladık. Okumamın 4. Günü erkek bir daha asla yazmaz dediğim arkadaşım bi bahaneyle bana yazdı. Beni sevdiğini ama bana dönmeyeceğini söyledi. Okumama 7 gün devam ettim. Ufak belirtilerden ileri gitmiyordu. Sır hocama kişiye özel çalışma yaptırdım. Henüz okumamı tamamlamış bile değilim 14. Günün gecesi erkek arkadaşım bana yazdı hatta yazışma yetmedi aradı. Telefonda konuşurken telefonda olmaz bu iş yüzyüze görüşelim dedi ben şok oldum çünkü dediğim gibi gelmesi imkansızdı. Tam anlamıyla okumamın 14. Günü aradı ve barıştık. Şu an için bi sıkıntı yok okumamı tamamlıcam. Burdan sır hocama teşekkür ederim Allah sizden ragzı olsun. Sizi sorularımla çok fazla bunalttığımın farkındayım hakkınızı helal edin. Hocam sır güvenebileceğiniz bir hocadır tavsiye ederim.

 • Ben uzun zamandan beri ailemde sorunlar yaşıyordum. Ailemde huzur yoktu, en ufak bir şeyden dahi tartışma yasayabiliyorduk. Bunun için çok çabaladık çok yerler gezdik ama hiçbiri çözüm olmadı. Çok şükür ki Allah sır hocamı çıkardı karşımıza, basta herkes gibi tabi biz de tereddütle yaklaştık ama zaman geçtikçe hocamızın bilgisine daha da inandık. Hocam bakım yaptı ve durumumuzu her bir detayına kadar bakımda söyledi. Üzerimizde çok fazla büyü olduğunu ailemin dağıtılması için bir de değil birden fazla kişinin çabaladığını söyledi. Bunun için bir çalışma hazırladı ve su anda okumaya başladığı günden beri her şey düzelmeye başladı. Hocama çok teşekkür ediyorum ve sunu söyleyebilirim ki tereddüt etmeden hocama güvenebilirsiniz, evet bu tarz kişiler çok fazla su an dolandırıcılık yapan ve hiçbir çözüm olmayan, bu tarz kişilere inanmayın ama hocama çok rahat güvenebilirsiniz.

 • Şimdi ben nereden başlayım neleri anlatamayım bilemedim. En baştan özet geçmek gerekirse hocamla kardeşimin vasıtasıyla tanıştım iletişime geçtim. Ben birisi konuşamayan bakıma muhtaç olan iki çocuk annesiyim. Evliliğim son zamanlarda o kadar kötüydü ki eşimin hem çocuklarımıza hemde bana karşı hiç ilgisi yoktu ve bizden kopmuş gibiydi. Bazen başka kadınlarla konuşmasını yakalıyordum ve çok kavga ediyorduk yinede onu çooook seviyordum. Hergün hem oğlum hemde eşim için ağlıyor ve dua ediyordum. Çok zor durumdaydım. Tamda o dönemlerde kardeşim sır hocamdan bahsetti bana, büyü vs vardır belki eniştemde dedi. Ama ben hiç ihtimal vermiyordum aklımdan bile geçmemişti. Sonra bana ve eşime bakım yaptırdık ve gerçekle karşılaştım kardeşimin dediği gibi olmuştu. Çok uzun zamandır ve çok etkili şeyler yapılmış neredeyse eşimi delirtecek duruma gelinmiş ve bunu sırf para için yapmışlardı. Sonrasında hocam durumu tam olarak tespit edip bazı çalışmalar yaptı her şey yavaş yavaş yoluna girmeye başladı ve daha da iyi olacağını düşünüyorum. Eşimle eski günlerdeki gibi mutlu olacağımıza kalpten inanıyorum ve onu çok ama çok seviyorum.
  Hocamı iyice tanıdıktan sonra konuşamayan oğlum için bakım yaptırdım. Oğlum doğuştan konuşamıyor. Gitmediğimiz doktor, fakülte ve hoca kalmamıştı ama hiç bir şey fayda etmedi düzelmedi. Çocuk artık bana annesine saldırıyor beni dövüyordu. Evde namaz kılamıyor kuranı kerim okuyamıyordum. Bu arada oğlumda 17 yaşında ve benden çok daha güçlü. Doktorlar beyninde vs sorun yok diyorlardı ama çocuk çıldırmış gibi davranıyordu zaman zaman. Hocam bakım sonrasında doğuştan gelen bazı durumları tespit edip onun içinde gerekli özel çalışmalar yaptı şuan hala konuşamıyor ama sakinleşmiş durumda ve ben artık evimde rahatca ibadetimi yapabiliyorum. Onunda bir gün konuşup bana anne diyeceği günün hayaliyle yaşıyorum.
  Allah hocamı bir vesile olarak karşıma çıkardı. Rabbime öyle çok dua ediyorum ki karşıma sır hocamı çıkardığı için. Yani şuan kelimelerle tarif dahi edemiyorum. Sürekli her zaman sır hocama dua ediyorum. Allah ondan bin kere razı olsun yuvamı ve çocuğumu bir vesile olarak kurtarıyor. Halada işlemler devam ediyor. Çok teşekkür ederim hocam çok sağolun.

 • Ben bundan iki hafta öncesine kadar içinden çıkılmayacak bir durumaydım.Sürekli bir isteğim için falcılara gidiyordum.İlk önce masum bir fal ile başlıyorsunuz sonra bir bakmışsınız içinden çıkamayacağınız durumlar gelmiş başınıza ortada ne var? Kocaman bir sıfır boşa giden zaman,para verilen vaatler yıkılan ümitler en kötüsüde dua adı altında yapılan dua ile hiçbir alakası olmayan çalışmaların içinde kendinizi bulmanız.İşte tamda bu sarmalın içinde çaresizce internette dolaşırken hocamın sitesine rasladım.Her türlü sorununuz için msj gönderebilirsiniz diyordu.Bende isteğim için bana nasıl yardımcı olabileceğini soran bir msj attım gece sanırım 21:00 civarıydı cevap alacağımı hiç düşünmeden inanılmaz derecede hızlı bana dönüş yaptı.Kendisiyle bu iki hafta içinde hemen hemen her gün konuştuk sağolsun hiç bıkmadan sıkılmadan gece demeden gündüz demeden bana dönüş yaptı.İsteğimle ilgili bakım çalışması yaptık. Hocam çok bilgili bir insan kendisi sayesinde üzerimde büyü olduğunu tespit ettik Hani herkes sürekli derya sende büyü var.Ben bunu hocam sayedinde bizzat hissettim yaşadıklarıma inanamazsınız.Bana bu durumdan kurtulmam için yardım etmesini rica ettim.Bana özel çalışma hazırladı inanın yapmaya başladığım günden beri kendimi çok rahat hissediyorum.Bu siteye ilk girdiğim gün burda yazılan yorumlar gerçekmi acaba diye çok düşünmüştüm bu gün yorum yazmak banada nasip oldu allah hocamdan razı olsun.Başka konular ile ilgili çalışmalarda yapacağız hocam ile Allahın izni ile ve hocam sayesinde o işim için de yorum yazmak nasip olur inşallah.

 • Öncelikle hocamdan Allah razı olsun sabırla tüm mesajlarıma cevap verdiği için çok bunaltım kendilerini tüm mesajlarıma eksiksiz cevap verdi yardımcı oldu ben ilk denenmiş usulü aldım sonra kişiye özel çalışma yaptırdım başka işlemlerde yaptırdım ve faydasını gördüm hocamıza rahatlıkla her şeyi sorabilirsiniz tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz her konuda yardımcı oluyor şimdi iş için uygulama aldım onunda faydasını gördüğümde paylaşacağım sevgiler iyi ki bu siteyi bulmuşum kesinlikle tavsiye ederim…

 • çok kaliteli paylaşımlar yapmış bir site çok beğendim başarılarınızın devamını dilerim

 • Değerli sır hocam ; öncelikle sabrınızdan ve yardımlarınızdan ötürü size çok teşekür ediyorum. duanızın tam haline gelince allah razı olsun gerçekten etkili olduğuna bizzat şahit oldum. herşey için teşekürler. saygılar

 • emeğinize sağlık

 • Hocamın eski sitesinden bu yana takip ediyorum. Toplam 3 yıl oldu. Öncelikle tereddüt ettim, uzun süre yorumları okudum, takip ettim. Fakat birebir iletişime geçince anladım ki tereddüt edilecek hiçbir şey yok. Dolandırıcı olmadığı hakikatinden çok belli. SIR HOCAM YÖN VERİCİ, BİLGİLENDİRİCİ, İLETİŞİME NE ZAMAN GEÇMEK İSTERSEN CANLI DESTEKTEN YADA MAİLDEN HEMEN CEVAP DÖNÜYOR. DERDİ PARA DEĞİL. Gerçekten sorunları çözmeye çalışıyor. Aşık etmek için denemiş usul aldım. Sabırsızlandım 3 gün okudum. Sonra kişiye özel çalışma aldım. 3 kez denedim yarım yamalak yapmaya başlarken iletişimimiz olmayan eski sevgilimle iletişim başladı.Daha sabırlı özellikle sabrını denedim 🙂 Daha özenli davranmaya başladı. Karakterine bile etki eden bir dua. Yazışmalarından özlem dolu olduğu belliydi. Şimdi buluşacağımız zamanı bekliyorum. Buluştuktan sonra devamını yazacağım. Okumalar uzun ve meşakkatli ama seviyorsan katlanabiliyorsun. Hayatta kolay olan hiçbir şey yok. Önemli olan sonuç alabilmek. Herkesi aydınlatmak adına gelişmeleri yazacağım.
  Unuttuğum konuya değinmek istedim. Hocam konu ne ise onunla ilgili BAKIM yapıyor.Bakımlar net sonuçlar veriyor. Yön bulmak için BAKIM yaptırıp başlangıçta sonra hocadan gerekli görülen yardımı istemek daha mantıklı. Çünkü BAKIM yaptırmasaydım ben eksik çalışmalar yapacaktık. Şimdi her konuda güvenle danışabiliyorum. Bundan sonra önemli kararlarımda Hocam destekçim. Herşey için iyiki varsınız Hocam.
  Sevgiler.

  • Evet buluştuktan sonra yazacağım demiştim. Bu hafta sonu buluştuk ve barıştık. Benim için sorunsuz barışma olanaksızdı. İnanılmazdı. Tabi buluşmaya kadar 2 hafta geçti. Bu süreçteki konuşmalar tatsızdı.Hala beni istemediğini söylüyordu. Saygısızdı. Ben olmayacak boşuna görüşüyorum diye düşündükçe Hocama bakım yaptırdım… En son ki bakım gözlerime inanamadım tek tek harfiyen Hocamın dediği şekildeydi. Şimdi ne demek lazım bilinmez bu konular suistimale çok açık insan güven noktasında çoook zorlanıyor. Demiştim ya ben tam 3 yıl sadece uzaktan takip ettim. Bir çok hoca ve site takip ettim. Sonuçta tek şeffaf ve güvenilir yer burasıydı. Kararımda Allah utandırmadı. Hocamla her gün canlı destek kanalından iletişimdeydim. Sabırla destek oldu. Bu işi hakkıyla yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah herkes faydalanabilir.

 • Tam usulu almış ve etkisini görmüş biri olarak yazıyorum arkadaşlar sitede de hocamızda gerçekten güvenilir dicem o ki lütfen diğer sitelerdeki dolandırıcılara inanmayın lütfen bu site ve diğer siteler arasında karşılaştırma yapın farkı göreceksiniz hemen her site tam usulu yayınladıklarını iddia edip sizi kandırıyorlar sizde aklınızca ücret ödemektense diğer sitelerdekilerini okuyorsunuz ama bilmiyorsunuz ki onlar tamamiyle eksik zaten çalınmış çalınmış. Çalınmış olandan nasıl fayda beklersiniz medyumum hocayım diyenler size güven verenler hırsızlık yapıyorlar kul hakkına giriyorlar sizde buna ortak oluyorsunuz inan hiç bir fayda göremezsiniz sır hocamızın sitesinde o kadar olumlu ve gerçek yorum varken onların sitesinde sonuca ulaşamamış onlarca yorum var dua hakkında sorulan sorulara çok fazla soru var bu dua hakkında diyip cevap vermeyip insanı geciştiriyorlar oysaki dua hakkında o dolandırıcıların hiç bir bilgisi yok o yüzden cevap veremiyorlar işte yalan söyledikleri burdan belli yapmak istedikleri bu duadan fayda olmadığını göstermek isteyip kendilerine çekip büyüye sevk ediyorlar en ufak duaya milyarların üzerinde fiyat verirken böyle etkili bir duayı sizce neden ücretsiz yayınlı yorlar çünkü eksik ve faydası yok tıp kı eksik tedaviyle iyileşememek gibi adamların sitesinde bi tane dua varsa onlarca büyü var duaya hic her yok satır satır büyü nası inanırsız bunlara lütfen garanti verenlerede inanmayın bunlar büyü ama dua diyip bir çok insanımızı kandırıyorlar ahiretinizi yakmayın duayla istemek varken dolandırıcılara para kaptırıp gůnaha girmeyin sır hocamızın çalısması büyü değildir lütfen duayla büyü yü ayırın büyü yapanı da yaptıranıda allah lanetlemiş ve vebali büyüktür okudum sonuc alamadım diyenler için söylüyorum arkadaşım sen okurken hayırlısını istemedin mi eyer olmamış sa demekki hayırlı değilmiş rabbim istese size onu kul köle eder rabbim her zaman kullarına hayırlısını ihsan eder sabırlı olun okurken aylarca okulun bitip karne almayı aylarca bekliyorsunuzda neden okuma sırasında acele ediyorsunuz hic korkmadan hocam irtibata gecin ve derdinizi anlatın siteyi inceleyip hocamızla konuştuğunuzda ne kadar güvenilir oldugunu göreceksiniz niyetim kimseyi kötülemek değil sır hocaylada hiç bir akrabalığım yada yakın yok ben fakat beklediğim icinde değil bilinç olmanızı ve duayla istemek varken başka şeylere baş vurmayın diye yaptım lütfen kendisine faydası olmayan lara inanmayın bide işim bitti dam kabul oldu hadi bana güle güle demeyin unutmayın ki önce rabbimizin sonrada hocamızın sayesine ulaştınız mutluluğa lütfen herkes bütçesi yettiği kadar bağış yapsın ki hem site ayakta kalsın hemde baş kalarıda sizin gibi mutlu olsun inşallah söylediklerim size fayda eder ve mutluluğa erersiniz

 • Merhabalar. Öncelikle bu siteyi yaklaşık iki buçuk yıldır takip ettiğimi söyleyeyim. Bu süre zarfında hocamızın sitesi gün geçtikçe daha iyiye gitti. Tabi ilk başlarda tereddütlerim vardı lakin iç sesime güvenerek aşık etmek için denenmiş usulün tam halini satın aldım. Uygun bir şekilde okumamı devam ettirdim. Sonra bazı sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldım. Yaklaşık bir ay sonra uygulamanın etkilerini görmeye başladım. Lakin tam istediğime ulaşamamıştım. Defalarca kez sabırla denedim, küçük belirtilerden öteye gitmiyordu. Sonra bakım yaptırmaya karar verdim. Sevdiğim kişi benim için pek hayırlı çıkmamıştı. Tabi kabullenemedim yine de bir umutla dua etmeye devam ettim. En son artık hayırlısı böyleymiş diyerek vazgeçtim. Lakin aylar sonra karşıma öyle birisi çıktı ki. İlk görüşte birbirimize aşık olduk. Bana geçmişin bütün acılarını unutturdu. Okuduğum dualar sanki ona etki etmiş gibiydi. Çünkü beni gerçekten çok seviyor bana fazlasıyla değer veriyor. Diyeceğim şu ki ne olursa olsun alın okuyun sitedeki duanın tam halini. Tam istediğiniz olmasa bile Allah karşınıza daha hayırlısını çıkartıyor. Şu an çok mutlu bir ilişkim var. Hocama ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum, sabırla her defasında beni dinledi. Saygılar.

  • sevgili gökçen ilk geldiğiniz zamanları hatırlıyorum da daha dün gibi geldi, asabi olumsuz ve umutsuzdunuz çok şükür Allah dualarınızı kabul etti

 • Arkadaşlar yazım biraz uzun olacak ama inşallah size faydası olur sitede hocamızda gerçekten güvenilir öncelikle şunu söylemek istiyorum sakın diğer sitelerde size bir hafta on gün garanti gelecek diyen kişilere inanmayın nasıl olupta size garanti verebiliyor haşa haşa rabbimle konuşupta sizin için onaymı alıyor da size garanti veriyor sakın inanmayın onlar büyü evet belki döner ama büyüyle size dua der ama büyüdür allah isterse olur allah istemezse yaprak kıpırdamaz insanlar ve okumalar vesiledir kabul eden rabbimdir dikkat ederseniz sır hocamız hiç bir çalışmasına garanti vermiyor bu da onun sitesinin ve kendisinin gerçekten güvenilir olduğunu gösterir çalışma kesinlikle büyü değildir eksik halini gördüyseniz yüce allahımızın ve peygamberimizin isimleri geçiyor büyüde kesinlikle allahımızın ve peygamberimizin ismi geçmez ben aldım ve etkisini gördüm hiç tereddüt etmeden alın ve okuyun herkeste aynı sonucu vermez ben tam bir ay okudum hocam orda belirtmis zaten en az bir hafta en çok kırkbir gün okuyun diye hocamızı bunaltmayın sonuç alana okuyun gerekirse kırkbir güne kadar okuyun dedidiğim gibi herkeste aynı sonuç olacak diye birsey yok hocam zaten bizim için ek okuma yapıyor inanın o da insanı inanılmaz şekilde rahatlatıyor zaten hocama istediğiniz zaman istediğinizi sorabilirsiniz hocam zaten büyük bir içtenlikle ve sabırla ve tatlı diliyle size yardımcı oluyor arkadaşlar bakım yaptırmanızı şiddetle öneriyorum ben yaptırdım ve çok memnun kaldım hocamın çalışmaları gerçekten çok güçlü ben çok faydasını gördüm inşallah siz de görürsünüz

 • bir sene olacak hocamla tanışalı, herşeyi baştan net şekilde söylüyor, bakımları şaşırtıcı derecede doğru çıkıyor, aşık etmek için denemiş usulden başladım kişiye özel bir kaç çalışma yaptık isteğim üzerine çok ama çok memnun kaldım, şöyleki büyü olmadığı için içim rahat, herşey doğal gelişiyo… bir senedir her mailime özel cevap verdi, bıkmadan yorulmadan, o gerçekten türkiyede bu işi yapan en DÜRÜST hoca, bir kere bile çelişkili bişey söylemedi… ben olumsuz hiç birşey yaşamadım bilakis kendimi çok daha ii hissediyorum.. bazen bakımları yollaması bir kaç gün uzuyor, oda benim için hiç sorun olmadı, hocamda insan yoğundur olabilir.. siz iyiki varsınız sayın hocam, yaptırdığım hiç bişeyden pişman olmadım.. unutmadan şununda altını çizmek istiyorum, bazen ben bakım yada yeni bir işlem istiyorum ücretli olarak, gerçekten gerek yoksa hocam bunu dürüstçe söylüyor, bunu herkes yapmaz, parana yazık şimdilik gerek yok öyle bi işleme diye çok söyledi bana Allah ondan razı olsun

 • Sevgilimle ayrıldıktan sonra uzun süre kötü günler geçirdim sonra hocamdan durmadan yardım aldım. Sonra denenmiş usulün son tam halini aldım ve imkansız diyen kişi tekrar geri geldi hala bazı sorunlar devam ediyor ama hocama güvenin ve durmadan dua edin.

 • Asla tereddüt etmeden güvenebileceğiniz bir site burası.
  Sıkıntılarımın olduğu bir dönemde çok dua ededim. Rabbim karşıma hocamı çıkardı. Onun vesilesi ile kaybettiğim mutluluğuma tekrar kavuştum. Allah bin kere razı olsun hocamdan.

 • Sir hocam 3 haftadir bana okumalar yapiyor ve bende cok gelismeler oldu kendimi cok iyi hisediyorum hocam sayesinde herseyin daha iyi olucana inaniyorum allah sizden razi olsun hocam

 • Kişiye özel sevgi çalışması yaptırdım ve çok memnun kaldım. Asıl söylemek istediğim şudur ki bu sitede ki işlemlerin dolandırıcılıkla hiç bir alakası yoktur. Başlarda emin olamamıştım ama hep birebir ilgilenildi her sorum ve sorunumla. Çok teşekkür ederim.

 • Öncelikle çooook teşekkür ederim hocam sizi tanıyana kadar hayatım bir zindan gibi aşk acısından geberiyordum ama sizin verdiniz dua sayesinde şimdi sevdiğimle çok ama çok mutluyuz ALLAH dilerse oluyor sagolun hocam vesile olduğunuz için duanızla size de hep dua ediyorum 🙂

  • Hakkınızda çok şey duymuş ve yazmıştım artık eminim çok teşekkür ediyorum verdiğiniz işlemle olağan üstü şeyler oldu hiç ummadığım hiç beklemediğim rabbim sizle olsun

 • Dururumum tamamen imkansızdı çaresizce Hocamdan dualar istedim,okudum günlerce,Hocam zamanla sabrederek hayırlısıysa olucağını söyledi… 5 ay dua ettim sabırla,gelişmeler oldu ama halen imkansızdı 21 günlü son bir okuma yaptım ve bitti halen birşey olmamıştı Hocama da yazdım ve artık ümidimi tamamen kestiğim günün ertesi sabah Sevdiğim adam bana geri döndü… Hocamdan Allah razı olsun kesinlikle doğru yolu gösteriyor,sabırlı olur,pes etmeden sıkılmadan Allaha sığınırsanız bütün kapılar Açılıyor ummadığınız anda Teşekkürler Hocam iyi ki varsınız …

 • merhabalar, oncelikle tek bir kelimeyle olanlari ozetlemem gerekirse MUCİZE demek istiyorum, imkansız birşey gerçekleşti diyebilirim
  öncelikle aşık etme duası ile başladık acayip kıpırdanmalar oldu ama tam istediğim bu değildi, bakım yaptırdım ve bakım doğrultusunda hocam iki tane kisiye ozel çalışma hazırladı.. önce çok uzun geldi bi kere okudum, bunu 21 gün nasıl okuyacağımı düşünürken daha ilk gün çalışmaya göz atmışken benden kaçan adam delirmişçesine gecenin bir vakti bana akıl almaz mesajlar attı, bensiz olamadığını söyleyerek ben şok oldum daha okumama başlamadan bu olmuştu.. derken okumalarımın hiçte zor olmadığını gördüm nerdeyse ezberledim ve sonuç muhteşem bensiz bir an bile duramayan bir insan var karşımda, bunu hocamın bakımıylada teyid ettik benimle gelecekle ilgili planlar yapan bir adam var, bu kişi iki ay önce beni heryerden engellemişti.. özetle, hocamsır ın duaları çokkkkkkk kuvvetli ben ömrümde böyle bişey görmedim, her konuda güvenebilirsiniz dediğim gibi mucize yaşamak isteyenlerin tek adresi hocamsır

 • Sır hocama tesekkurlerimi iletiyorumm onceliklee ben asik etme duasinin tam halini satin almistim. .. cok tartismalar yasiyorum ve ben internette dolanirken bu siteye rastladim yorumlari okudum sansimi denemk istedim.. bir guven duygusu gelmisti .. 3 haftadir konusmuyorduk sozlumle.. ve 4. Haftanin sonunda yani duanin 7.gunu bitiminde gecesinde baristik sozlumle 3 hafta bosuna kus kalmisim.. simdi isee bakim yaptirmaya karar verdim arkadslar ve cunku birseylerin ters gittigine inaniyorum.. guveninn sir hocayaa sorulariniza sabir ile cevap veriyor.. bakimin sonucunu sizlere bildiricemm … ayrica yapilan idlemlerde buyu olmamasida ayri bir ferahlatici…

 • Önce hocamiza sükranlarimi diliyorum ve tavsiye ediyorum
  Kendisini
  Bu arada hocam
  Size yazdim lütfen cevablarmisiniz cok acik

  Bu arada bagis yapmayi unutmayin fayda gorduk eyvallah demeyin
  Bagislarla daha bircok insan Allahin izniyle yararlanabilir

 • merhabalar, sirhocamin sayfasıyla tanışalı bir ay oldu, çekinerekte olsa hocama yazdım, beklemediğim kadar hızlı dönüş yaptı gayet açık ve net bi şekilde, aşık etmek için denenmiş usulü satın aldım,yakından ciddi kıpırdanmalar olduğunu hissediyordum ama yetersizdi bunu biliyordum, kişiye özel iki tane çalışma yaptı hocam, artı bakım yaptık, her seferinde artık dönmez belki kandırıldım diye düşündüm ve sürekli yazdım, öyle hemen kolay hazırlanmadığını zaman aldığını söyledi hocam bekledim sonunda hepsi elime ulaştı daha okumaya doğru dürüst başlamadan inanılmaz etkilerini gördüm çok şaşırtıcı gerçekten, şimdi gel gitler oluyo bunlar duanın etkileriymiş hocam öyle söyledi, benim umutsuz bir durumum vardı ve gerçekten mucize gibi inanılmaz, büyü vs gibi şeyler düşündüm o kadar çaresizdim ama gördümki gerek yok hocamızın duaları çok kuvvetli işiniz gücünüz rast gitsin sayın hocam iiki varsınız benim çalıcam tek kapı hocamın kapısıdır her ne için olursa olsun

 • Merhaba arkadaslar. Ben hocama durumumu soyleyende cok kotu durumdaydım sevdiğim insan bana bakmıyordu bile hiç yazmazdı çok kabaydı bana karşı. Hocamdan 28 günlük aşık etmek için olan çalışmasını aldim amma çok sabırsızdım hep yazıyordum Sir hocaya neden olmuyor neden aramıyor diye O hep bana Allaha inan ve duana devam et diyordu ve öyle de yaptım duamı bitirdim ve bekledim. Şu an bir hafta kadar olacak ki sevdiğim insan benle ilgilenmeye güzel konuşmaya başladı hatta evlilikten bile söz etti çok mutluyum Allah hepimizden razi olsun çok tesekkurler.

 • Aşık etmek için denenmiş usulün tam halini satın aldım. Hocamızdan Allah razı olsun. Her soruma istinasiz yanıt verdi. İyiki bu siteye rastlamıs ve hocamızla irtibata geçmişim. Sitenin yeni tasarımı da şahane olmuş 🙂

 • Benimde Eşimle Sorunlarım olduğu için Hocama başvurdum.Bundan önce medyumlardan yardım istemiştim fakat korktuğum başıma gelmişti Çoktaann dolandırılmıştım.Bir İnsanın güven duygusu kaybedilince biraz zor oluyor geri kazanmak.Benim de herkes gibi SIR HOCA’ma karşı ister istemez şüphelerim oldu. Fakat kendisiyle iletişime geçtiğim günden bu yana o kadar güvenim arttı ki , onun anlayışlı ve samimi konuşması ayrıca tüm sorularıma zamanında cevap vermesi bile beni çok rahatlattı.Çok memnun kaldım.İlk olarak bakım yapmayı önerdi kendisi.. Bence de en mantıklısı oydu. Çünkü eşim her türlü değişmişti ben kabullenemiyordum onun böyle biri olduğuna. Bakımda inanılmaz şeyler ama umduğum şeyler çıktı. Eşimin hala görüştüğü eski sevgilisi kendisine Domuz Büyüsü yapmış meğer. Hocamın bakımda gördüğü şeyler noktasına kadar doğruydu.Bu zamana kadar Eşimin benden kaçması,beğenmemeye başlaması,beni sevmemesi bu yüzdenmiş demek ki. Çok şükür ki bunun çözümünün olduğunu da söyledi hocam.Ve gereken ne ise hemen yapılmasını istedim. İnşAllah en kısa zamanda başımıza gelen bu musibeti ortadan kaldırırsak dünyalar benim olur.. Size minnettar kalırım hocam. Allah’ın izniyle hocamın da vesilesiyle bu işi çözümüne kavuşturursak detaylarını tekrar yazarım buraya İnşAllah. Rabbim herkesin sıkıntısını gidersin,sizi başımızdan eksik etmesin inşAllahh

 • eşimle sorunum vardı ayrıldım eşimde numarasını değiştirmiş başka şehre gitmişti ama sonra sevdiğimi anladım çok pişman oldum internetten bu siteyi buldum hocama denk geldi ALLAH ondan razı olsun şimdi çok mutluyum tavsiye ederim şiddetle faydasını sonunda göreceksiniz

 • Cok teşekkür ederim

 • Merhabalar
  Öncelikle belirtmek isterim ki çok tetenek biriyimdir çok incelerim çok araştırırım içime sinmedikçe kılım kıpırdamaz. Bu siteyi de nette gezerken gördüm tesadüf diyebilirsiniz ama ben tesadüflere inanmam . Bir öğretmenimin sözü vardır sizin ihtiyacınız olmayan şey size gelmez ve yaşadığınız her durum olay karşılaştığınız kişi sizi bir şeylere hazırlar . Neyse çok uzatmayacağım siteyi 2 hafta boyunca inceledim yorumları okudum. Ben bir kurumda genç bir müdürüm ve şimdiye kadar ilişkilerim ilki hariç hep karşı taraflarca saçma sebeplerle bitirildi . Aklınıza güçlü kadın korkusu gelebilir bende öyle düşündüm mütevazilik bir meziyet olsa da bende hiç yok açık konuşayım hem işimi iyi yaparım hem de dikkat çeken bir bayanım . Ancak hayatımda 2 yıldır bir adam var ve okulumda öğretmen yaşça da büyük benden . Güzel başlayan ilişkim yine sebepsizce bitti ama biz ayrılsak ta beraberiz modunda gidiyorduk. Taki 3 hafta öncesine kadar… karar verdim ve sitede hocamla iletişime geçtim 2 gün konuştuk yalnız şu var sanki sevdiğim adama sihirli değnek deymiş gibi bir durum oldu bir anda bana olan bencilce tavrı değişti sonra süreç başladı ilk 1 hafta süperdi sonra hocama ısrar ettim bende okuma yapayım diye ama sürece sekte vurdum şimdi 3 . Hafta bitti ve sevdiğim adam herhangi bir konuda fikrimi alıyor ve bana değer verdiğini hissettiriyor. Süreç devam ediyor tabi ki ve şu da var ben troid hastasıyım ama şuan değerlerim normale dönüyor ve doktorum ilaç azaltacağız dedi bu da işin sürpriz kısmı oldu. Demem o ki aklınızda şüphe olmadan iletişimde olun . Hocam kendide dediği gibi. Allah ‘ın izniyle bize yardım ediyor ve büyü gelmesin aklınıza okumam için söyledikleri dualar bildiğim surelerdi ama formülleriyle ölçüsünde tek bir duayı bilmiyorum ama onunda anlamı çok güzeldi ve hep Allah’ın isimlerini zikrettik. Sayın Hocam buradan tekrar teşekkür ediyorum ….Saygılar….

  • Sevgili Bahar,

   Yorumlarınız ve teşhisleriniz için teşekkür ederim biz her zaman size de dediğimiz gibi elimizdeki imkanlar dahilinde ALLAH’ın izni ile yardımcı olmaya çalışıyoruz gücümüz yettikçe de yardımcı olmaya gayret edeceğiz

 • Arkadaşlar çok mutluyum sır hocam sayesinde, daha yanlış yerlerde dolanıp dolandırıldım ama sonunda hocamı buldum Allah razı olsun kendinden 5inci günü sevgilime kavuştum dun 6ıncı gün dedi buluştuk bugün 7inci günüm niyetim 7dıydı tamamlamam gerektiğine inanıyordum ve başarıya ulaştım sizlerin de gönlüne göre versin mutluluklar sizlerle olsun

 • Merhaba hocam; öncelikle zaman ayırıp benim derdimi dinleyip sıkıntıma çözüm ürettiğiniz için teşekkür ediyorum. Daha öncede sitenizde ki bi çok çalışmayı uyguladım her seferinde mutlaka faydasını şaşırtıcı şekilde gördüm bugün sizinle konuşmamdan sonra bir kere daha inandım ve güvendim. Hiçbir karşılık beklemeden beni dinlediğiniz için allah razı olsun. Teşekkür etmeden içim rahat uyuyamadım iyi gecelerrr 🙂

 • Değerli hocam Allah ilminizi arttırsın inşallah…Gerçekten yaptığınız uygulamalar çok işe yarıyor..ben daha önce çok hocalar gezdim ama çare olmadılar.. eşimle ayrıydım barışmam da imkansız gibiydi ama Sır Hocam sayesinde bu mümkün oldu..Tabi önce Allah sonra hocam..Hocam sayesinde bebeğim babasız büyümüyor…Allah razı olsun hocam…İlminiz daim olsun…ihtiyacı olan arkadaşlarıma referans olacağıma dair size söz veriyorum..inşallah benim gibi çok dertliye derman olursunuz…iyi çalışmalar…

 • Sır hocayla tanışalı 3 gün falan oldu. İnternette bu tür dualar araştırırken kendisini buldum ve kendisine devamlı olarak sorular sordum. Ne zaman soru sorsam beni hiç bir şekilde cevapsız bırakmadı sağolsun. Sitede yararlanacağınız birçok şey bulacağınıza eminim. Dualarımı bugün okumaya başladım umarım başarılı olurum. Şimdiden kendisine sonsuz teşekkürleri borç bilirim…

 • Sogutma duasını en yakın arkadaşım sevdiğim çocuktan sogusun diye okudum ve daha okumamin 3.gününde yeni biriyle çıkmaya başladı.sonra sevdiğim çocuğa ve çıktığı kıza okudum ilk zamanlar tartistilar ve 2 hafta sonra ayrıldılar..Dua için çok teşekkür ederim hocam.Allah razı olsun..

 • herkese merhaba

  ben bu site ile yaklaşık 2 ay kadar önce tanıştım..
  oldukça yıpratıcı , üzücü ve yorucu olmasına rağmen bir ilişkimi bir türlü kopartamıyordum…sonunda beklenen son ile erkek arkadaşım beni terk etti..aldatılmışlık , terk edilmişlik bir kadın için inanılmaz yıpratıcı durumlar..allah kimseye yaşatmasın..bu öfke anı ile insan gerçekten herşeyi yapabilir çünkü sağlıklı düşünme yetinizi kaybediyorsunuz ..ego devreye giriyor..o insanın benim için yanlış olduğunu bile bile ayrılık fikrine bir türlü yanaşmadım..ve hocamdan bir dua çalışması istedim…yaptığı bakımda bu kişinin benim hayrıma olmadığını ama bunu benim anlamam gerektiğini söyledi ve ben duaları uygulamaya başladım tek derdim onu geri almaktı..ve hocam haklı çıktı..ben duaları uyguladıkça zamanla o insanın benim hayrıma olmadığını anladım ve onu istememeye başladım öyleki duaları yapmak amin demek bile içimden gelmiyordu..ve ben çalışmayı kestim..artık istemiyordum çünkü..sonra o kişi 1 ay sonra bana evlenme teklifi ile geldi ama kabul etmedim ..çünkü istemiyorum..size tavsiyem böyle zor anlarınızda sizi sömürecek piyasadaki sahtekarlar yerine gerçekten kalıcı çözüm bulacak hocam gibi kişilerle irtibata geçin

  herşey için bir kez daha teşekkür ederim

 • merhaba..
  benim erkek arkadaşımla oldukça ciddi sorunlarım vardı…en son konuşmamızda beni bir daha görmek istemediğini söyleyerek daha önce hiç duymadığım hakaretleri etmiş ve ilişkimizi bitirmişti..internette yaptığım yoğun araştırmalar sonucunda hocam ile iletişime geçmeye karar verdim..ortalık maalesef dolandırıcı kaynıyor..ama neden se tanımadan kendisine güvenebileceğimi hissettim ..saolsun sorduğum tüm sorulara aynı gün içinde sabırla cevap verdi..bana hazırladığı çalışmadan henüz 5. gün geçmişti ki aylardır iletişimde olmayan eski erkek arkadaşım oldukça ılımlı bir mesaj gönderdi..henüz bir araya gelemedik ama ben bu bile aylardır konuşmadığımız ve benden nefret etmesi göz önüne alınırsa çok büyük bir gelişme…ben sabırla hocamın gönderdiği çalışmayı yapmaya devam ediyorum..
  kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim..allah herkesin sorunlarını çözülmesinde yardımcı olsun inşallah

 • Allahım hocamdan razı olsun beni öyle mutlu etti ki ne diyeceğimi bilemiyorum.Hocam sır işinin ehli onan inanarak tereddütsüz güvenin bence.Tekrar sağolun hocam.

 • Sayın hocam,
  Allah sizden razı olsun, dediklerinizi yaptım. Biraz zaman aldı ama Allah’ın izni ile dualarım kabul oluyor. Bıkmadan usanmadan hep dua ettim. İyiki varsınız…

 • Hocam sizden tekrar allah razı olsun,rabbim ilminizi artırsın inşallah,bunca kişiye yardımcı olarak ne kadar büyük dualar alıyorsunuz,sizi tanıdğımdan beri daha hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadınız,hep bir şekilde yardımcı oluyorsunuz,yaptığınız ücretli çalışmanın etkilerini daha işlem tamamlanmadan bile görmeye başladık,rabbim gücünüzü artırsın,herşey için tekrar tekrar teşekkür ederimmm…

 • Hocamın açıklamalarında dediği gibi uygulamalar kesin olacak diye bir kaide yok. Daha önce tam ugulamasından aldım ve tekrar aldım. Allahın izini ve hocamın sebep olmasıyla istediğim şey olacak. Sabırlı tavrınız için sonsuz teşekkürler sırhoca

 • merhaba.insan kendini kimsesiz hisseder ya hani ben onun en ileri noktasındaydım.çok yalnız çok çaresiz ve umutsuz.ta ki bu siteyle karşılaşana kadar. okuduklarım o kadar samimi geldi ki mail atıp yardım isteme cesaretinde bulundum.anında hocamdan cevap gelmesi ile umutlandım ve yeniden mail attım.hocam kim olduğumu bilmeden ve karşılık beklemeden sadece insan olduğuma saygı duyarak bana manevi destek oldu ve yönlendirmeleri ile çok şükür ki istediğim oldu.inanın hocam yardımcı olmaya çalışıyor ve hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa sürede iletişime geçiyor.bu emeğe saygı için ve hocamın daha iyi hizmet verebilmesi için bağış yapmanızı öneriyorum. sağolun,var olun hocam.Allah sizden razı olsun.inşallah ne muradınız varsa versin.

 • merhaba,ben bu siteyi nisan ayında keşfettim..hocama başvurmadan önce tereddütlerim vardı….hiç tanımadığım bir insana güvenmelimiyim diye çok düşündüm ama kalbimin sesini dinledim…ve hocama başvurdum sıkıntımı anlattım önce bakım yaptı…bakımdan okadar memnun kaldımki,ikinci kez tekrar bakım yaptırdım…çünkü hiç tanımadığım bir insan beni bana anlattı…çok etkilendim…..bakımlar sonunda verdiği dua çalışmasıylada sorunlarım çözülünce hocama tam anlamıyla güvendim….hocamdan Allah razı olsun…bugüne kadar sorduğum hersoruya sabır ve anlayışla cevap verdiği içinde çok tşk.ediyorum…..günümüzde güvenebileceğimiz tek adres bence…Allah herzaman yar ve yardımcınız olsun hocam..sizi seviyorum…..BUARADA SİTENİZİN YENİ DİZAYNI ÇOK GÜZEL OLMUŞ…BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM…

 • Allah ne muradınız ,ne arzunuz, ne dileyiniz varsa yerine getirsin SEVGİLİ HOCAM! Su an inanın bilmiyorum ne yazayım ki, size sonsuz sonsuz teşekkürlerimi suna bileyim .Siz ki bana yardım elini geri çevirmediniz ,Siz ki benim zor durumumda beni kalpten anladınız –size diyecek sözüm bile yok! İnşallah bu yaptığınızın karşılığı en güzel şekilde size sunacağım Hocam!

 • Herkeze merhabalar…Oncelikle hocama cok tesekkur etmek istiyorum,Allah hocamdan razi olsun..ben yurt disinda yasiyorum ve bu siteyi bulup okudugumda bana guven vermisti”guvenmekte yanilmadim”benim esimle sorunlarim vardi,evliligimiz bitmek uzereydi hocamdan yardim istedim,hocamin bana gonderdigi calismayi okudum,okumami sali gunu tamamlamistim,4 gun sonra esim arayip benimle baristi ve ertesi gunu yanina gitmemi istedi:)bu bir mucize…hocamin dedigi gibi sabrettim,once Allahin izniyle ve hocamin yardimlariyla evliligim huzur buldu..Tekrar size cok tesekkur ediyorum,size bu yorumu yazmayi borc bildim,Allah razi olsun
  hep dualarimda olucaksiniz…saygilar

 • Arkadaslar kesinlikle hocamiza her konuda guvenebilirsiniz hocamiZa bende islem yaptirdim acikcasi cok korkularim vardi AMA hocamiz her konuda yardim etti kotu gunlerimde yardimci Oldu verdigi islemi yaptim ve zaman alir dedi sabret dedi ve gercekten Hersey yoluna girdi gercekten cok mutluyum hocamiza cok tsk Ederim Hersey icin kesinlikle guvenebilirsiniz

 • Sizi tanımasamda veya bana şimdilik bir yardımınız dokunmasada,bana cok samimi ve yakınmışsınız gibi hissediyorum. Diğer yorumlara bakıldığında hicbir insanı cevapsız ve çıkar yolsuz birakmamissiniz. Cozum uretmissiniz. Karsiniza sıkıntısı olan kim ciksa bunun Allah in izni ile derman arayisina girmissiniz.Umarim yakin zamanda benimde dertlerime derman olursunuz Allah in izni ile.Sevgi ve sağlıcakla kalın.

 • Ilk herkese merhabalar,
  Ben bu sayfayi buldum icin cok memnunum! Bu sitedeki dua ve calismalar oldukca faydalidir. Sahitim. Ama size baska bir konudan yani hayathikayemden bir olay anlatmak istiyorum. Bu herkesin basina gelebilir. Ben gazeteden bir hoca buldum disarda görüstük sonra dertlerimi anlatmistim. Sonra cok güvenip evinede gittim. Yiyecek icecek ikram etti almadim orucluyum dedim. Ondan sonra bana dualar okuyup üfledi, ve eve giderken bana dediki bugünkü dilegin gerceklesecek. Ve disariya cikarkene oda beni sevdini söylemisti ve ben süphelendim bir dahada gitmedim. Iyikide basima birsey gelmedi. Gecen günlerde yine oraya gitmek istedim hemde gitmek istemedim halde. Hata gitmedim icin sabahlari boguluyordum. Adam beni kendine cekmek icin bütün kötülükleri denedi. Ama ben burdaki dualari ve Ayetelkürsümü okudum ve kendimi koruma altina aldim. Allah beni korumus! Size tavsiyem böyle sahte hocalar cok. Bence bazisina inanmayin. Ama Allah Sir Hocamdan razi olsun! Eger o siteyi kurmasaydi belkide bugün kaderim degisebilirdi. Herkese bu sayfayi tavsiye ederim! Herkese hayirli ramazanlar!

 • Hocam ,tam çalışmanızı 7 gün 7 şer defa okudum ve allah sizden razı olsun bu nasıl bir duadır ki sevgilim daha 2.günü aradı ve ben reddettim buna rağmen 5.gün tekrar aradı ve şuan barıştık gerçekten allah sizden razı olsun çok ama çok memnun kaldım sizden.işe girer girmez ayrıca hemen size bağış yapacağım..

 • Hocamın sitesini bir süredir takip ediyordum. Fakat çalışma yapıp yapmama konusunda çok kararsız kalmıştım. Site içindeki dualarından birini denedim etkisini görünce hocama sorunlarım ile ilgili danışmaya karar verdim. Hocam her türlü soruma içtenlikle yanıt verdi. Yardımcı oldu. Yaptığımız bakım sonucunda önerdiği iki çalışma oldu. Birini yaptım hatta iki kere yapmak zorunda kaldım çünkü ilki olmadı yarıda kesildi üzerimdeki kötü etkiyi böylelikle görmüş oldum. Hocam sabırlı olmamı tekrardan denememi söyledi. Araya kötü olaylar girdi bir süre gene yapamadım ama vazgeçmedim. 2. sefer denediğimde başarıyla yaptım. Şimdi sonuçlarını bekliyorum. Hocam ile yapacağımız bir çalışma daha var. Hocama teşekkür ediyorum ilgisi alakası için. Kesinlikle ona güvenebilirsiniz her konuda yardımcı oluyor.

 • Ben ve arkadaşım sır hocayla kışın tanıştık ve ikimiz için de çalışma yaptık. Dualarımızda her zaman hayırlısıyla olmasını ya da hayırsız ise hayırlara çevrilmesini diledik. Sır hoca bize her zaman sabırlı olmamızı söyledi ben sabrımın ve dualarımın karşılığını aldım çok şükür. Arkadaşım içinde hala sabırla bekliyoruz. Sır hoca çalışmalarımızı yapıncaya kadar ve yaptıktan sonra her zaman sorularımıza sabırla cevap verdi Allah razı olsun. Buradan da tekrar teşekkür etmek istedim çünkü biz çalışmaya yapmaya karar verdiğimizde buradaki yorumlar arkadaşım ve beni çok etkilemişti ve biz “inşallah Allah bize de buraya mutlu sonuçlarımızı yazmayı nasip eder” demiştik. İnşallah Allah ta sizin hayırlı dualarınızı kabul eder. Tekrar teşekkürler hocam.

 • Size danışmadan önce referans sayfanızı incelemiştim ve bu şekilde iletişim kurmaya karar vermiştim memnuniyetimi bende burada paylaşmak istedim.Erkek arkadaşımla ayrılmıştık ve onun çok büyük sorunları vardı sizin bana okumam için hazırladığınız dualar ve sizin okumalarınızla beraber çok kısa bir zamanda sorunlar çözüldü ve erkek arkadaşımla barıştık.Hayırlısı ise olsun diyerek çalışmalarımızı yapmıştık umarım hayırlısı ise evlenebiliriz de .Size çok teşekkür ederim. Allah ‘a şükürler olsun dualarımızı kabul etti.Herkese sizinle iletişime geçmesini tavsiye ediyorum .

 • Hocam öncelikle böyle etkili duaları bizimle paylaşmanız ve yardımlarınızı esirgemediğiniz için Allah razı olsun çok şükür bende olumlu sonuç aldım büyük bir mutlulukla yazmak istedim. Ayrıca beni dinleyip sorularıma sabırla cevap verdiğiniz içinde teşekkürler hocam :)hakkınızı helal edin Allah gönlünüze göre versin… sevgiler..

 • bu devirde gerçekten güvenebileceğimiz tek site ve güvenebileceğim tek kişi sizsiniz hocam. sitede olan duaların çoğunu denemedim ama denediklerim gerçekten etikili. ayrıca size attığım maillere de cevap verdiğiniz için teşekkürler. allah razı olsun.

 • herkesın duasını alıyorsunuz hocam gercekten sevenlerı bırlestırmek kadar sevap olan ne vardır allah razı olsun sızden..

  • Merhaba Hocam,
   Dua ettikçe Allah’a daha çok yakınlaşıyoruz aslında, bu kadar kişinin de Allah’a yaklaşmasına vesile oluyorsunuz bir anlamda; bunun için Allah razı olsun sizden…

   Sevenlerin kavuşmasına yardımcı olmak, iyi niyetlerde bulunmanız bile bizler için yeterli… Allah gönlünüze göre versin, bizlere de dua etmeye devam edin…

   Teşekkür ediyorum ilginiz ve yardımlarınız için.

 • hocam bu değerli duaları bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler… sitenizde hangi paylaşımı denediysem işe yaradı, inanılır gibi değil.. internette paylaşımları bu denli gerçek olan tek kişisiniz bence…. özellikle bunu gerçekten iyilik için de yapıyor olmanız beni çok etkiledi.. Allah sizinde her şeyi gönlünüze göre verir inşallah…

  • Ben ALLAH ın izni ile elimden geleni yapıyorum ve tek isteğim insanlar dolandırılmadan bir fayda görsün fayda görüyor ise beni de dualarına ortak koysun ve siteye destek olmak için bağış yapsın yorum yazsın olumlu olumsuz her yorum yayınlanıyor çok şükür alnımız açık şeffaf çalışıyoruz

 • hocamızdan allah razzı olsun onun sayesınde sıteden cok bılgılenıp aydınlanıyorum ıyıkı bu sıteyı kurmussunuz hocam allah sızden bınlerce kez razı olsun

 • Hocam gerçekten böyle bir site kurmuş olmanız ve ayakta kalması için çabalamanız insanlara yardımcı olmanız çok düşüneli bir davranış. Sizin gibi insanların hala kalmış olması gercekten şaşırtıcı. Ben açıkçası internetten bulduğum hoca medyum bu gibi kişilere hiç güven duymadım. Artık dayanamayacak duruma gelmiştimki sizi karşıma ALLAH çıkardı diye düşünüyorum. Asla güven duymayacağım halde size güven duydum. Açıkcası yorumlardan etkilenmedim desemde yalan olur. Ama tam zamanında çıktınız karşıma. Dilerim hepimizin hakkında hayırlısı olur. Rabbim her şeyi hayırlı eylesin. Sizinde gönlünüzde ne varsa nasip etsin. Bu kadar insanın duasını alıyorsunuz rabbim sizi cennetine nasip etsin. Sizi yakındanda görmeyi isterdim. bunlar düşüncelerim yazmak istedim.

 • hocam öncelikle sizi allah başımızdan eksik etmesin yüce rabbim sizi bu dünyada ve diğer dünyada hep mutlu etsin allah cennet bahçelerini önünüze sersin

  DEĞERLİ ARKADAŞLAR SİTEYİ İNCELEDİM VE O KADAR ÇOK HOCAMIZIN ÜSTÜN BİLGİLERİYLE AMACINA ULAŞMIŞ MUTLU OLMUŞ O KADAR ÇOK İNSAN VARKİ BUNA BENDE DAHİLİM SİZLERDEN RİCAM BU SİTENİN AYAKTA DURABİLMESİ İÇİN LÜTFEN BAĞIŞ YAPALIM VE DEĞERLİ HOCAMIZ BİZİ HER ZAMAN AYDINLATSIN

  HOCAM TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN SAYGILAR

 • hocam size minnettarım bu duayla sevdiğim kişiye kavuştum allah sizden razı olsun.

 • öncelikle hocama çok teşekkür etmek istiyorum .yaklaşık bir ay öncesine kadar çok mutsuz ve çaresizdim ki.hocama derdimi anlattıktan sonra bana hazırlamış olduğu dua çalışmasını yaptım…sabır ve inançla 28 gün boyunca okudum..faydasını gördüm ve hala görmekteyim..hocam allah sizden razı olsun..dediğiniz gibi herseyin yeri ve zamanı vardır sabretmek ve inanmak gerekiyor..şuan mutluyum sıkıntılarımı attım inşallah zamanla herşey dahada güzel olacak ..iyiki sizi tanıdım bu siteyi gördüm..

  • sevgili mutlu
   sizin de olumlu sonuçlar alan danışanlarımız arasına katılmanız çok sevindirici her zaman diyorum her zaman hakkınızda hayırlı olanı isteyin hakkınızda hayırlı olması dileği ile
   sevgilerimle

 • Hocam Allah sizden razı olsun, ben iza zülziletil le başlayan duanızı okudum ama diğer dualarla karıştığı için önce pek etkili olmadı. Sonra sadece sizin dua nızı 7 günde toplam 41 kez okudum ve eski sevgilim büyük bir hızla ve hazla yanıma geldi. Ancak bir ay kadar sürdü sonra tekrar uzaklaştı. Şu anda yine okumaya başladım sonucu size yazarım. Ama gerçek olan şu ki bu dua kesin ve kesin faydalı ve etkili.

 • Hocam merhaba…Allah sizden razi olsun.sizinde ne dileginiz varsa gercek olsun. Ben duanizi 14 gun abdestli okudum. Dua bittikten 1 hafta snra eski sevgilim barismk istedi. Son gunlerde hic aklimdan cikmiyosun surekli seni dusunuyorum dedi. Ve baristik. Suan masallah cok mutluyuz. Kizkardesimde de aynisi oldu. Ben onda etkili oldugu icin baslamistim. Ikimizde sevdiklerimize kavustuk. Darisi butun dua edenlerin basina. Tekrar allah razi olsun sizden.bi ise girersem ilk isim size bagis yapmak olucak..

 • Merhaba hocam ,

  Oncelikler size tesekkurlerimi nasil sunarim bilmiyorum allah sizden razi olsun.

  İmkansiz dediklerimiz kalpden edilen dua ile kapilari sonuna kadar acilacagini sizin sayenizde ogrendim.

  Paylasimlarini cok degerli sadece inanarak ve kalpten okunmasi daha sonrasinda allahin izniyle bir bir gerceklesiyor.

  Sizin vesilenizle suan cok mutluyum tekrardan tesekkur ederim .

 • Merhabalar…Ben Zehra hocam ı yaklaşık 4 ay önce zor geçen günlerimde tanıdım…Siteyi inceledikten sonra sorunumun çözülmesi için öncelikle en baştan başlamak gerek diye bakım yaptırdım…Daha sonra sevgili hocam(her ne kadar ben onu sorularımla bunaltsamda:|) samimiyetle benimle ilgilendi ve bana özel çalışma hazırladı…Büyü olmayıp dua ile gece gündüz bizlere yardımcı olma duygusuyla çalışan hocama teşekkürü bir borç bilirim…Dertlerinizin çözümünü bir an önce bulup rahatlamak istiyorsanız hemen hocama ulaşın. O size özel çalışmalarıyla çare olacaktır Rabbimin izniyle…Hemde karşılığı yine dua olan bir çözüm…İsteklerinize hayırla ulaşmanız dileğiyle…

 • Hocama Allah bin kere razı olsun ben 2 yıl önce eşimden ayrıldım hiç görüşmemiştik bana söylediği 28 günlük uygulamayı yaptım 29.gün mesaj attı mucize gibi…Hocama güvenin arkadaşlar en umudumu yitirdiğim anda umut ışığı oldu

 • Sır hocayla bu site vesilesiyle tanışalı 1 ay olmadı henüz. Sitedeki bazı uygulamaları yaptım, ‘ümitsiz’ olduğum bir zamanda en azından bir nebze olsun ümitlenmemi sağladı. Geleceğinden fazla umutlanmadığım sevdiğim kişi, bir gün ansızın çat diye geldi ve beni şaşırttı… Hocamın şu an özel çalışmasını yapıyorum, Allaha şükür büyük bir aksilik yok. Sonuç aldığımda yeniden buraya yazacağım ama şuna inanıyorum ki, hocanın,bu sayfalarda yazılanlara tek tek cevap vermesi, ilgilenmesi bile yeterli… Allah ondan razı olsun; her şey için teşekkürler.

 • Herkese merhabalar, benim 1 yildir beraber oldugum sevgilim aniden benden ayrılmıştı birbirimizi o kadar çok seviyorken. Çok üzgündüm çok karışıkdim, anlam veremiyordum hiç kavgamız olmamıştı. Dualar ettim, Esmaul Hüsnadan esmalar okudum. Hem acımı dindirmek için, hem Allahın yakınlığına çok ihtiyacım vardı. Elim ayağım tutmuyordu, çok üzgündüm. Sonra derdime care bulmak için tesadüfen bu sayfaya rastladım. Allahin izniyle ve Hocamın benim için özel calışması ve biraz sabırla üstümdeki kısmet kapaligini (büyü) actik ve üstelik sevgilimide döndürdük. Dua hep gerekli biz insanlara, ama sunu anladım hangi duayı ne için okuduğunuz çok önemli. Saolsun hocam yardımcı oldu.

 • hocam Allah razı olsun en kötü anımda karşıma çıktınız ve dediklerinizi yaptım çok şükür iyiyim. Mesajlarıma hiç bıkmadan cevap verdiniz çok teşekkür ederim herşey için..

 • hocamı yaklaşık 20 gün önce tanıdım siteyi tesadüf gördüm yorumları okudum ve çok etkilendim hocama hiç tereddüt etmeden maille dertlerimi anlattım hiç bıkmadan bütün maillerime cvp verdiğiniz için tşk ederim hocam , sonra bakım yaptırdım makül bi ücret karşılığında , bakımdanda çok memnun oldum , herşey allah ın takdiri fakat şunu belirtmek isterimki duaya başladım 2 gün sonra hergün 5 vakit olmasada namaz kılmaya başladım ve hergün okumalar ile dua etmeye başladım hocamın sayesinde, arkadaşlar şuna inandım ki hocam vesiledir ama onun sayesinde namaz kılmak dualarla ayakta olduğumu görmek çok büyük huzur benim için, eğer sizde ufacıkta olsa bi fayda gördüyseniz sitenin ayakta kalması için bi katkı sağlayın çünkü hocamız ayet ve dualarla yardımcı olan asla dolandırıcı olmayan bi insan allah razı olsun hocam sizden ,

 • Hocamıza çok teşekkür ederim. Allah razı olsun onun sayfasında bulduğum dua sayesinde herşey güzel gitti .sitedeki duaları inanarak okursanız sonucu görünce hocamızın ne kadar başarılı olduğunu anlarsınız.

 • Hocam sizi benim karşıma Allah çıkardı.o kadar umutsuz çaresiz bir anımda bana yardım elinizi uzattınız.sitenizi 3 hafta önce tesadüfen buldum.tek tek bütün yorumları okudum burdaki bütün derdine çare arayan arkadaşlara bıkmadan usanmadan cvp vermişsiniz inanın bu beni çok etkiledi.bana yaptığınız bakımsa beni hayretler içinde bıraktı çünkü söylediğiniz herşey tamamen gerçekti.Rabbime şükrediyorum sizinle tanıştığım için.herşey bir vesile.Allah sizden razı olsun hocam.saygılarımla

 • hocam cok teşekür edriz dualarınız icin 7günden fazla okuyorum paylaşmış olduğunuz dua yı bende arkadşlar gibi faydasını görcegime inanıyorum ve burda dile getirecem inşallah dua yı okurken sürekli icimde sıkıntı daralma oluyor yogun bir şekilde aklımda rüyalarımda görüyorum etkimidir ?devam etmelimiyim ?şimdiden teşekür ederim

  • sevgili kıymetlim

   sorularınızın cevaplarını daha eski yorumlarda bulabilirsiniz

   sevgilerimle

 • hocam çok teşekkür ederim en zor anımda bana yardım elini uzattınız beni geri çevirmediğiniz bu hayat benim için çok zor geçti umarım bundan sonra her şey yolunda gider benim gibi bir çok kişiye yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim ..

 • hocam her attığım maile bıkmadan cevap verdiğiniz için teşekkür ederim aşık etmek için yapılan duayı yaptım hala yapmaktayım faydasını görüyorum diyebilirim Allah razı olsun..

 • hocam çok sağolun.verdiğiniz dualar sayesinde ben kendime geldim ve o kişide geri dönmek istedi ama ben kabul etmedim.artık çok geçti.halen beni görmek için yalvarıyor ama çektiğim acılar onu affetmiyor ve affetmiycemde..ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN…

 • Merhaba..ben iki ay once acilar icinde kivranip careler ararken cok degerli hocam sir i buldum.sitede yer verdigi kavusma duasini okudum hic mi hic umut kalmadigini dusunurken daha ilk okumadan bir kac saat sonra sevgilim aramisti.soke oldum ve daha bi inancla devam ettim iki hafta bitmeden gelmek istedi cook kirilmistim kabul edemedim onu.sonra cok tesirli yazan diger duayi okudum 28 defa okunan dua ve mucize gibi iki hafta hic aramayan adam yine israrla aradi simdi baristik ve mutluyuz.kesinlikle dualar muthis tesirli.hocama sonsuz saygi ve sevgilerimi sunuyorum.en kisa zamanda kucukte olsa bi katkida bulunmak istiyorum siteye fayda goren tum arkadaslardan da ricam bu yondedir unutmayin ve unutmayalim ki bu bizim icin essiz bi fayda yine ihtiyac duyabiliriz site kapanmasin bunun icin kucuk kucuk bile olsa degerli hocama katkida bulunalim.

 • Arkadaşlar ilk başta çok tereddütlerim vardı Hocamla iletişime geçtikten sonra herşey yoluna girdi hocamız kesinlikle yalancı ve dolandırıcı değildir emin olun. Ben çok faydasını gördüm Allah hocamızdan razı olsun 🙂

 • hocam size nasıl ulasabilirim

 • insanların mutlu olması için başka insanlara zarar vermeden mutsuz etmeden bencillik yapmalarına izin vermeden doğru yolu göstererek yaptığınız yardımlar için çok teşekkür ederim bu da sızın diğerlerinden farklı olduğunuz kendi çıkarlarınız için değil insanların mutlulukları için çaba harcadığınızın bir göstergesi Allah razı olsun yardımlarınız için..

 • insanların mutlu olması için yaptığınız bu çalışma için herkez adın a tesekkur edıyorum. inanılarak yapılan her işin başarıya ulaştıgına inanmış bi ınsan olarak bu duayıda yurekten ınanarak okudum ve okudugum sure içinde 4 yada 5. gununde sonuc almaya başladım ve 7. gunun sonunda benı bı daha gormek ıstemeyen ınsanla beraberdım. bana bagırıp cagıran gormek ıstemedıgını soyleyen ınsandan eser yoktu. hersey duzelmedı ama bu bıle benım ıcın ulasılmaz bıseydı. ayrıca hocama yaptırdıgım bakımdanda cok guzel sonuclar aldım. tesekkur edıyorum hocam yuregınıze saglık…

 • Herşey için teşekkürler…

 • selamin aleyküm hocam sitenizi 15gündür takip ediyorum sizde insana güven,huzur veren birşey var,burada yayınlamış olduğunuz dualarla birçok kişiye çare olmuşsunuz,umarım benim derdime de çare olacaksınız,allah sizi başımızdan eksik etmesin,herkesin güvenle yardım isteyeceği kapı,bence doğru adres burası,çalışmalarınızın devamını diliyorum

 • ve burdan herkese bi uyarim olacak ben malesef hocama rastlamadan once bazi hocalara muska bile yaptirdim sonuc ise hem hersey tersine dondu hemde ben bunalimlar yasadim..o kadar kotu gunlerdi ki …bu gunlerde hocama rasladim ve onunla hersey daha iyi oldu..ve sadece Allah inanciyla bize yol gosteriyor…sakin kimse o hatalara dusmesin diye burda paylastim ben hocam sayesinde o bunalimlardan kurtuldum ve inaniyorum ki hocama rastlama bile Rabb imin bi lutfu cunku yanlis yollara basvurdum ..sıkıntınız sorununuz ne olursa hocamla iletisime gecin ve sonuclari siz gorun…burdan yine sonsuz tesekkur ve saygilarimi iletiyorum hocama..Rabb im darda birakmasin ins..ve herkesin dualari kabul olmasi dilegiyle..

 • merhabalar herkese..oncelikle sayin hocama burdan cokk cokk tsk ediyorum cunku tum sorularima sabirla cevap verdi bikmadan usanmadan ve saygiyla cevapladi..ben cok kotu gunler gecirirken rastladim hocama ve beni bicok yanlisdan kurtardi…bana ve diger arkadaslara yaptiginiz yardimlar icin Rabb im razi olsun sizden…ve cokk sabirllisiniz benim bitmez bilmeye biktiran sorularima msjlarima hep cevap verdiniz…cokk cokk sagolun..iyiki tanidim sizi..

 • Hocamizdan Allah razi olsun soyledikleri hepsi oldu cikti bos degildir ben cok guveniyorum Hocamiza. Allaha tealadan umudunuzu kesmeyin Allah hep yaninizdadir bol bol dua edin namaz kılın Hocamizi dinleyin. gercekten magdur siz iseniz hersey oluyor. Hocam tekrar Allah sizden razi olsun hersey gonlunuze gore versin Hocam.

 • siteyi bugün kesfettim ve rabbim iyikide bu siteyle karşılasmamı nasip etti.öncelikle hocama samimiyetinden ve ilgisinden dolayı çok tesekkür ediyorum.büyük bi sabırla sorularıma tüm nezaketiyle cevap vermesi beni mutlu etti.belki bıkar artık cevap vermez diye düsünmüstüm ama beni yanılttı.özel sıkıntılarıma rağmen ümidimi kırmaması da ayrı bu mutluluktu benim için.Allah hepimizin dualarını kabul etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

 • 5 aydır sorduğum bütün sorulara sabirla cevap verdi günde nerdeyse 10 mesaj gönderiyordum iyi ki tanıdım hocamı allah ondan razı olsun yüzüme bakmayan sevgilim şimdi hep benimle olmak istiyor allahimin izniyle oldu bu şimdi çok mutluyum sürekli ağlıyordum şimdi öyle değil

  • sevgili zeynep bana ilk geldiğiniz günü daha dün gibi hatırlarım evet bunaltıcı derecede çok mail atmıstınız ve ben burada olma nedenim olan yadımcı olmak için size elden gelen sekilde allahın izni ile yardımcı oldum ve cok sukur çalışmalarımız olumlu sonuç verdi mutluluğunuzun daim olmasını dilerim…

 • Hocam Merhaba

  Öncelikle sizin gibi değerli bir ilim insanını tanıdığım için çok memnun oldum.Beni tanımadığınız halde hiç bir çıkar gözetmeksizin bana yardımcı olduğunuz ve yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.Gerçekten siteniz çok güzel olmuş emeğinize sağlık.Allah razı olsun.

  Saygılarımla

 • Hocam Merhaba

  Sizi tanımadığım halde bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.
  Bu sitede ki herşey gerçekten okumaya değer sizin gibi değerli ilim insanları
  hep olmalı.

  Saygılarımla.

 • Hayırlı kandiller, öncelikle hocamdan ve emeği geçen herkesden Allah razı olsun.siteyi bulalı 15 gün oluyor , bu mübarek gecede dualarımın ardından hocama da dua etmeyi bir gönül borcu bildim amma buraya yazarak daha faydalı olacağımı düşündüm. arkadaşlar yer gök duayla duruyor ve önce inanmakla başlıyor her şey. Duayı okudum ve faydasını görmekteyim Allahın izniyle,umarım rabbim hakkımızda hayırlı olanı verir.Yorumları ve cevapları okuyunca samimiyetin ve hoşgörünün gücünü gördüm.
  Herkesin derdi ve ilacı bir olmayabilir ,içinizi karartmayın,şüpheye düşmeyin, kimine büyük kimine küçük gelebilir nihayetinde aynı karından olan kardeşler bile bir değil, beş parmağımız gibi ; sorun,deneyin, arayın ama önce inanın kendinize ve size yol gösterenlere.
  Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı ise nasip eyle ;değilse hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle amin. Tekrardan hocam Allah sizden razı olsun, rabbim ilminizi arttırsın …

 • Siteyi 3 gündür ziyaret ediyorum. Hocam ile iletişime geçtiğim andan itibaren bütün sorularıma bıkmadan cevap verdi sağolsun. Derdim için yol gösterdi bir karşılık beklemeden.. Henüz iki gündür okumalarımı yapıyorum. Ama inancım tam. Allahın izni ve hocamın yardımlarıyla tez zamanda feraha ericem inşallah..

 • Hocama nasil tesekkur edeceyimi bilemiyorum.Gercekten cok zor bir durumdaydim.O bana yardim etti,kapanmis kismetimi acti (Allahin izniyle),hem de hic bir karsilik beklemeden.Allah ondan razi olsun.Ben bu mutlulugumu ona borcluyum.O asla dolandirici degil ve olamaz.Onun amaci benim gibi caresiz kalanlara,derde mubtela olanlara yardim etmek.O ne buyuk insan! Onu tanidigim icin cok mutluyum.Onun bu iyiliyinin karsiligini hic bir maddiyyet odeyemez.Onu gercekten amma gercekten cok seviyorum.Bunlari yazarken bogazim dugumleniyor ve inanin gozlerim yasariyor.Anlatmaya en guzel kelimeleri ariyorum,amma yetmiyor,bulamiyorum belki de.Saygilarim ve sevgilerimle … (insan duyduguna degil de gozle gordugune inanmali).

 • BU SITEYE DUN AKSAM SAATLERINDE TESADUFEN RASTLADIM..VE ARDINDAN INCELEMEYE BASLADIM..OZELLIKLE SIR HOCANIN USLUBU VE YARDIMCI OLMA CABALARI BENI BU SITEYE HAYRAN BIRAKTI..CEVREMIZDE COK FAZLA DOLANDIRICI INSANLAR VAR AMA SIR HOCA BUNLARDAN BIRI ASLA DEGIL.. ELINDEN GELDIGI KADAR HERKESE YARDIMCI OLMAYA CALISIYOR..EMEGINDEN DOLAYI SIR HOCAMA COK TESEKKUR EDIYORUM..ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN HOCAM.

 • butun sorularımı bıkmadan usanmadan cevapladınız oncelıkle bunun ıcın tesekkuru bır borc bılırm..hıc bır beklentı ıcıne gırmeden ALLAH rızası ıcın yardımcı oldunuz hocam..verdıgınız ask ıcın denenmıs adlı usul ben de cok ıse yaradı etkılerını olumlu yonde gordum ALLAH razı olsun sızden guvenılır bır adres oldugunuzu burdan yazmayı bır borc bıldım..

 • hocamı neredeyse 1 yıldır tanıyorum.işlerim (özellikle ilşkiler anlamında)ters gittiğinde hep danışmışımdır hep de uygun dua ve işlemlerle beni yönlendirmiştir.kısa süre önce aşık etme duasını okudum ve dün 4.günümdü.eski erkek arkadsım bana ulastı.:)
  Hocam her seferinde beni dinlediğiniz ve çözüm yolu gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.
  Allah işlerinizi rastgetirsin.

 • burdan herkeze teşekkür ederim… öncelikle hocam sır size gerçektende hiç bir karşılık beklemeden sabırla sorularıma cvp verdiginiz için bence herkez ama herkez rahatlıkla ve içtenlikle uygulmaları yapabilir ve güvenle diledigini sorabilir… iiyki varsınız hocam sır verdiginiz duaların karşılıksız ve yanıtsız olmaıgını bir kere daha anladımm… bence çaresiz kalan ve kendini yanlız hiseden herkez bu sitede diledigi gibi rahat okumalar yapabiilkir emin olun çokk dogru dualarrr .. hiç çekinmeden herkez okusun.. başka sitelerde yazılanlara sölenenlere aldırış etmesinn … ufakta olsa bir umudum var artık artık beni mutlu edende bu size çooooook tşk ederimm ve en kısa zamanda bakım yaptırarak siteye bir katkımın olmasını istiyorum bu meslegi devam etirmelisniz bencee dogru seçimmm dogru kişii … insanların daha size çok ihtiyacı varrrrr…. allah saglık ve sıhat versinki hep bizlerle olunn…

 • hocam saolsun her sordugum soruya sabırla cevap verdi ,korkularım vardı gece uykumdan uyanıyordum evde tek basıma kalamıyordum sagolsun önerdigi dualarla ve dedıgı uygulamlarla hersey yoluna girdi.allah ilminizi arttırsın krdeşim.bu aralar oglumla ilgili cok sıkınıtlarım var işsizlik ve kısmetsızlık olarak inş. onlarada care olucak önerdıkler.ı en kısa zamnda burda yazmak dilegiyle rabbim kimseyı caresız bırakmasın ve siizde basımızdan eksık etmesın

 • hocam benim bütün sorularıma içtenlikle ve samimiyetle cevap verdi
  bana yaptığı bakımdanda gayet memnun kaldım….

 • hocam benı en basından berı sabırla ve ıctenlıkle dınleyıp dogruya yonlendırdıgınız ıcın cok tesekkur ederım kendımı ınanılmaz ıyı hıssedıyorum problemlerımı aştım ve normal hayatıma dondum …bana gosterdıgınız ıyı nıyetten dolayı sonsuz tesekkurler..hakkınıızı helal edın

 • bilgi ve işlemler ile ilgili bilgi almak için lütfen referans sayfasını değil iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanınız. ( Verilen maile mail ile geri dönüş yaptım fakat hata mesajı ile karşılaştım.)Çalışan bir mail adresi ile iletişim formu üzerinden ulaşınız.Saygılarımla

 • öncelikle herkese merhabalar.hocamla yaklasık 2 ay önce tanıstım.baslangıcta cekincelerim vardı benim de.ancak uygulamamı önerdiği iki işlemi de yaptım(özel ilşki ve iş için).sonuc cok kısa sürede oldu:)hocam sabırsız sorularıma verdiğiniz sabırlı cevaplar ve uygulamalar için size çok tesekkür ederim.Allah sizden razı olsun.işiniz rast gitsin.selamla ve duayla..

  • sevgili yasemin geldiğin ilk günler ve aldığın sonuçlar beni çok mutlu etti ..tevazu gösterip yazdığın için çok teşekkür ederim…

 • Sayın hocam..en sıkıntılı anlarımda bana verdiğiniz destek o kadar huzura erdirdi ki beni..Allah sizden binlerce kez razı olsun..Geri dönmesi imkansız olanlar geri döndü..Allah size huzurlu bir ömür bahşeylesin..

 • Hocam, en başından bugüne sonu gelmez sorularımın hepsine sabırla cevap verdiğiniz için, o eşşiz bilginiz için, doğru yönlendirmeleriniz için size sonsuz teşekkür ederim.

 • Merhabalar öncelikle hayatıma hocamın girmesi yaşadığım tüm olaylar gibi mucize oldu;şuan ona nekadar çok teşekkür etsem azdır,hayatımın düzene girmesinde ,aşk acısını, kapanmış kısmet ve korunma konusunda okadar çok yardımı olduki hayata yeniden gülümseye biliyorsam hocam sizin etkiniz çok büyük , herşeyden önce inanarak allaha inancını kaybetmemek en önemli şey…hayatımın bi yerinde olduğunuz için saolun hacom…

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir