Makale

Vajinismus, kadınlarda görülen cinsel isteksizlik veya zevk alamama problemidir. Cinsel birleşmede acı ve ağrı olması veya bu sebeple cinsel birleşmenin hiç gerçekleşememesidir. Diğer yandan vajinismus; fiziksel bir bulgu olmamasına rağmen kadının korku, kaygı, endişe ve psikolojik sorunlarından dolayı cinsel ilişkiyi istememesi, tiksinmesi olarak ifade de edilebilinir.

Maalesef evli çiftler veya anne – baba olmak isteyen ebeveynler için oldukça zor bir durumdur. Kimse cinsel hayatını istemeden sorunlu yaşamak veya çok istediği halde çocuk sahibi olmamayı istemez. Bu hastalığın bizim ile alakası ise Cin Çıkartma (Musallat) , Büyüdür.

Nasıl olduğu ise;

*Musallat olan bir cin.. Sizin onların yaşam alanına dahil olmanız, yanlış bir şey yapmanız ile ..

*Büyü ile gelen cin musallat olup kişiye aşık olur ise kıskanç cin karı kocanın birlikte olmamasını olsa da ilişki esnasında acı duymasını sağlar ve sonunda yataklarını ayırtır bu da boşanmaya kadar giden büyük bir problemdir.

Not: Herhangi yapılan bir büyü de cin kişiyi severse kalabilir, hoca işinin eriyse yolladığı cini alır gücü yetmezse cin kişi de kalır, bu yüzden doğru hocayı seçin diye ısrar ediyoruz.. Aman dikkat, yapayım derken elinizle daha da beter edip bozmayın!!!

*Şu da olabiliyor; özellikle kadının cinsel işlevini bağlayıp büyü yapmak. Yani kadına özel bağlama işlemi yapılır. Bu cin veya işlem sadece kadının cinsel ihtiyacını yerine getirmemesini, tiksinmesini, eşini sevmemesini sağlamak için yapılır. Erkeklik bağlama işlemi gibi de düşünülebilir. Yine sonu aldatılmaya ve boşanmaya giden işlemler arasındadır. Sadece erkeklere bağlama yaptırmıyorlar maalesef, kadınlara yaptıranlarda var.

Bu dertten kurtulup mutlu bir evlilik yaşamak, mutlu bir ilişki yaşamak, çocuk sahibi olmayı sizde hakediyorsanız. Diğer yazılarımızda belirttiğimiz gibi tıbbi teşhiş konmuş hastalıklardır musallatlar. Yanlız değiliz her yerdeler, çoğunlukla da onlara bulaşmak bizlerin suçu..

Bu konuya çözüm olacak bir vefke sahip olmak ister misiniz?

Musallat konusunda sizi koruyacak vefk çalışmalarım var isterseniz sizin için de bir adet hazırlayabilirim.
Vefk siparişini vermek için Tıklayın

Unutmayın çaresi var, bakım formunu doldurun tonlarca ilaç ve bitki tüketip sağlığınızı bozmayın…

Aklınızda acaba üzerimde bir musallat etkisi mi var? Nasıl öğrenebilirim? soruları kafanızda var ise bunu bakım yaptırarak öğrenebilir ve çözümü için yardım alabilirsiniz. Bakım yaptırmak için Tıklayın

error: emeğe saygı lütfen !!