Makale

Sevgili ziyaretçilerim bu konuda bir çok soru gelmesi üzerine ümmü sübyan ( ümmü sıbyan) ya da halk arasında bilinen adı ile al basması nedir? Belirtileri nedir ve tedavisi nasıl yapılabilir ? konularında bilgi vermek istedim.

Takdir edersiniz ki ilk olarak tanım ve sonrasında belirtileri ile ilerlemek mantıklı olacaktır.

Tanım: Sübyan kelimesi anlam olarak  “çocuk” anlamına gelir . Ümmü Sübyan ise kelime anlamı olarak “çocuk anası” anlamına gelir. Fakat bizim bilgi vereceğimiz konu bu değil. Bir cin tesiri olarak bayanlarda düşük yapılmasına , ölü doğumlara yada doğum esnasında annenin ölmesi durumu ile karşılaşılan cin kayanklı durum hakkında bilgi vereceğim.

Bu hastalık (musallat) cinlerin kadın rahmine yerleşmesi sonucu oluşan bir hastalıktır daha çok muska büyü nazar gibi negatif enerjilere maruz kalmış veya depresyon belirtileri göstermiş kişilerde görülür .

  1. Kadınlarda cinsel isteksizlik
  2. Hamile kalma korkusu
  3. Hamile kalınsa bile bebeğin devamlı olarak düşmesi ( Bebek rahme tutunmayı başarmış olsa bile onu anne karnında boğarak ölmesine neden olur. Bu şekilde annenin sağlığını da tehtid eder.)
  4. Doğum olsa bile bebeğin ölü doğması yada kısa sürede genelde havale nedeni ile ölmesi ,
  5. Doğumun başarılı olmasın durumunda bebeğin fiziksel ya da zihinsel engelli doğması
  6. Yeni doğan bebeğin devamlı havale geçirmesi ya da bitmek bilmeyen ağlaması , devamlı korkması

Üzerimde al basması var mı? Nasıl öğrenebilirim?

Eğer ümmü sübyan (al basması) şüpheniz var ya da üstte verilen belirtileri yaşadığınızı düşünüyor iseniz bunu bakım yaptırarak öğrenebilir ve çözümü için yardım alabilirsiniz. Bakım yaptırmak için Tıklayın

error: emeğe saygı lütfen !!