Ücretli Çalışma

 

Ücretli çalışmaların ücret aralıklarını görmek isterseniz tıklayın

Ücretli çalışmalar hakkında genel bilgilendirme

Merhaba sevgili ziyaretçiler ve danışanlar;
Bu sayfada (esmaulhusna.info sitesinde) sitede sunulan ücretli çalışmalara dair bir bilgilendirme metni hazırlamaya karar verdim. Bu kararı almamda bazı danışanlarımdan gelen sorulardaki kafa karışıklarını gidermek ve bu konuda eksik bir bilgilendirme yapıldı ise bu hususta düzeltme yapmak istedim.

Sitede yer alan ücretli çalışmaları başlıklar altında toplamak gerekirse bunlar ;
Destek okuma yapılmayan okuma çalışmaları,
Destek okuma yapılabilen okuma çalışmaları;
Destek okuma çalışmaları,
Vefk çalışmaları
Uzaktan müdahale ile yapılan vefkli ve ya vefksiz çalışmalar olarak sıralanabilir.

Sırası ile bu çalışmaları, kapsamlarını aşağıda açıklamaya çalıştım.

Destek okuma yapılmayan okuma çalışmaları

Bu kapsamdaki çalışmalarda;
Size başvurduğunuz konuda bir okuma çalışması hazırlanır.
Çalışmalar PDF formatında sizin tercih ettiğiniz şekil doğrultusunda, whatsapp, telegram veya mail ile tarafınıza iletilir.
Bu kapsamdaki çalışmalarda hiçbir şekilde destek okuma yapılmaz. Sadece tarif iletilir ve size uygularken dikkat etmeniz gereken noktalar anlatılır.

Sitede bu kapsamdaki çalışmaları aşağıda sıralanmıştır.
Korunma ve Temizlenme Notları – incelemek için Tıklayın

İş Bulmak için Denenmiş Usul – incelemek için Tıklayın

Aşık Etmek İçin Denenmiş Usul – incelemek için Tıklayın

Destek okuma yapılan okuma çalışmaları

Bu kapsamdaki çalışmalarda;

Sitenin bu kapsamdaki çalışmaları aşağıda sıralanmıştır.

 Destek okuma çalışmaları

Bu hizmet aslında sitenin ilk zamanlarında yoktu fakat daha sonra gelen talepler sonrasında devreye almaya karar verdim. Bu çalışma kimlere önerilir;

Destek okumalar da ücretlendirme yapılmasını istediğiniz okumanın süresine ve konusuna göre değişiklik gösterir. Bu nedenle detaylı bilgi alınmadan sabit bir ücret açıklanması mantıksız olacaktır. Bu şekilde bir hizmet almayı düşünüyor iseniz iletişime geçerek kapsamlı bilgi almanızı öneririm.

Vefk Çalışmaları

Vefk çalışmaları malzeme gerektiren, dikkat ve özen gerektiren çalışmalar olmaları nedeniyle ücreti yüksek çalışmalardır. Malzemeleri özetle sıralamak gerekirse başta safran olmak üzere misk, amber, gül suyu gibi malzemelerden mürekkep hazırlarız. Bu konuda sitedeki tarifimi arzu ederseniz linkten inceleyebilirsiniz. (Safran mürekkebi nasıl hazırlanır incelemek isterseniz tıklayın.)

Vefk bu konuda internette dolaşan yüzlerce tarifi kopyalamak değildir. Bu tarz çalışmaların faydadan çok zarar getirebileceğini de unutmamak gerekir. Fayda göreceğiniz vefkler size ve konunuza özel olarak hazırlanan vefklerdir.

Vefk çalışmalarında ücretlendirme aralığı genelde danışandan bilgi alındıktan sonra iletilir. Konularına göre yardımcı olabileceğim vefk çalışmalarını aşağıda görebilirsiniz.

Sitenin bu kapsamdaki çalışmaları aşağıda sıralanmıştır.

Sitemizde şu an bulabileceğiniz ücretli çalışma ve hizmetler burada yer alanlar ile sınırlı değil elbette aradığınız hizmet burada yok ise canlı destek yada whatsapp ile bana ulaşın en kısa sürede size bilgi vermeye çalışacağım…

ÖNEMLİ:Yararlandığınız bu site ve tüm ilgili materyaller en detaylı ve açıklayıcı olacak şekilde bilgiyi paylaşmak adına hazırlanmıştır. Yazar veya yayıncı bu materyallerin içeriğindeki hatasızlık, kesinlik ve uygulanabilirliği beyan ve garanti etmez. Yazar ve yayıncı, herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz ve hakkında yasal işlem yapılamaz.


Bu çalışmada geçen bilgilerle alacağınız sonuçlar kişiye bağlıdır ve hiçbir şekilde garanti edil(e)mez.

 

error: emeğe saygı lütfen !!