Makale

Arkadaşlar herhangi bir büyüyü bozmak için gerçekten defalarca tecrübe ettiğim belki bir çoğunuzunda bildiği bir terkip yazacağım .

1- Eğer büyü şahsa yapılmışsa 34 vedduha suresini 21 ayetelkürsi 7 yasin 7 tekvir suresi ve 17 şer ihlas felak ve nası hem tuza hemde suya okuturuz rahatsız olan arkadaşın kendisi okumasın başka birine okutsun ki fayda hasıl olsun.Bu tuzun bir kısmını soba veya ateş üzerinde şahsa tütsü yaparız ve niyet ederiz “Allahım bu tuzun ateşte eridiği gibi bana yapılan büyüde erisin kaybolsun eğer yaptırana geri döndürmek istenirse bu niyetin peşinden yapana geri dönsün Allahım” eklenir.Kalan tuzu yemeklerinde kullanır. Suyu da en az 7 gün içer ve kalanı ile leğen gibi bir şeyin içinde gusul abdesti alır ve biriken suyu bir ağaç dibine döker okunmuş su olduğu için kanala karışmasın dikkat edin. Allahın izniyle sizde büyü diye bir şey kalmayacak

2- Eğer büyü eve yapılmışsa bu büyünün nasıl yapıldığı ve nereye yapıldığı çok iyi tesbit edilmesi lazım ama genelde domuz yağı ve benzeri maddelerle kapıların eşiğine kapılara evin duvarlarına vs. sürülerek yapıldığı için buna örnek yazıyorum bu okunan suyu bu sefer sirkeye karıştırıp o maddenin sürüldüğü yerleri ayetelkürsi okuyarak temizleriz.Eğer eve yapılan büyüden dolayı ruhani varlıklar eve girmişse bu suyu bir parfüm şişesine doldurur ve evin her duvarına bu sudan ayetelkürsi okuyarak sıkarız ve evin dışından da yine evin etrafını bu suyla sularız. Allahın izniyle böyle durumlarda bu uygulamayı yapanlar fayda görecektir bunlar bizim defalarca tecrübe ettiğimiz ve asla şaşmayan ve daima fayda gördüğümüz uygulamalardır.

Faydalı olması dileği ile…

Not: Lütfen bu çalışma ile ilgili CANLI DESTEK’e soru sormayın ücretsiz çalışmalar ile ilgili canlı destekten bilgi verilmiyor açıklamada ne yazıyor ise onu uygulayın.

Sorunlarınıza çözüm olacak bir vefke sahip olmak ister misiniz?

Sorunlarınız konusunda size yardımcı olabilecek vefk çalışmalarım var isterseniz sizin için de bir adet hazırlayabilirim.
Vefk siparişini vermek için Tıklayın

Üzerimde büyü var mı? Nasıl öğrenebilirim?

Eğer bir büyü şüpheniz var ya da büyülenmiş olabileceğinizi düşünüyor iseniz bunu bakım yaptırarak öğrenebilir ve çözümü için yardım alabilirsiniz. Bakım yaptırmak için Tıklayın

error: emeğe saygı lütfen !!