Makale

Büyülerde kullanılan majik özel malzemeler, elemental özellikleri, oluşum süreçleri, enerjilendirme, yükleme, hayvansal ürünler, bitkisel ürünler, sembolleri kullanma gibi birçok başlık altında degerlendirilmektedir..

Hergün defalarca üzerine basıp geçtiginiz bir taş parçası gerekli düzenlemeyi yaptıgınızdan sonra sizin en büyük yardımcınız olabilir, korunma işlemlerinde yada majik saldırılarda kullanabilirsiniz..

Başlıca genel manada kullanılan büyü malzemeleri şu şekildedir;

Metal Nesneler

Civa; Civa genel olarak büyü saldırılarına karşı hedef saptırıcı olarak kullanılır, evinizin dış kapısına yakın biryerde muhafaza edeceginiz birkaç gram civa buna vesile olacaktır..

Kurşun; Kurşun’u eritip muhtemel büyünün oldugunu düşündügünüz odaya beton zemin üzerine döktügünüz zaman size büyünün yerini işaretleyecek gösterecektir..

Gümüş; Gümüş güç ve erk sembolü olarak majide yer alır, taşıyacagınız sembollerle donatılan gümüş bir kolye yada yüzük size enerji verecek zihinsel dalgınlıklarınızı alacaktır..

Bakır; Bakır zenginlige geçiş elementidir, rızk işlemlerinde fon olarak kullanılır, şans getiren rızk olumlayan bir elementtir, ayrıca ileti vericidir telepati aşamalarında bakır ile ilgili ritüeller yapılmaktadır..

Hayvansal Ürünler

Leylek Dışkısı; Leylek dışkısı adı gibi kötü degildir aksine temizleyicidir, yapılan büyülerin tesirini azaltıcı hatta yok edicidir, kalay içerisinde yakılan bir miktar leylek dışkısının isi ve dumanı ev iş yeri vs içinde gezdirilirse negatif tesirlere karşı çok iyi gelecektir.. kontejyan.com

Yarasa Dili Yarasa Dili, hipnotik maji çalışmalarında kullanılır, kişiyi konuşturma, uykusunda yada yakazada sırlarını alma gibi teknikleri vardır..

Tavşan Kuyruğu Tavşan kuyrugu Şans ve Celb işlemlerinde çok etkilidir.. Çantanızda taşıyacagınız bir tavşan kuyrugu ile Kendinizi hiç olmadıgı kadar mutlu hissedeceksiniz..

Kamlumbağa Kabuğu Kamlumbağa Kabuğu genellikle duru görü ve bakı işlemlerinde kullanılır, ritüeli sağlanırsa size görünmeyeni gösterecek olan bir ayna olacaktır, büyük vizyon sağlar..

Misk Misk melekleri ve diger görevlendirilecek varlıkları Cezb eden böylece işinizin olmasına canla başla çalışan askerler sağlayacaktır..

Minastik Ürünler

Şap Şap kısmet baglama, ayırma soğutma gibi işlemlerde kullanılan kara objedir..

Katran ve Zift Katran ve Zift hastalık verme, musallata maruz bırakma gibi kara büyülerin vazgeçilmezidir..

Deniz Yosunu Deniz Yosunu; Sinirleri teskin etme, huysuzlukları giderme, kötü alışkanlıkların terkini sağlama gibi işlemlerde etkilidir..

Deniz Kestanesi Kabuğu 7 adet Deniz kestanesi üzerine yüklenen yüksek majikal ritüeller sonucunda sanırım başka birşeye ihtiyaç kalmaz, Şans-Cezb-Celb-Rızk-Korunma-Sağlık-Mutluluk bunları size en iyi şekilde yansıtacaktır..

Buraya kadar aktardıklarım sadece belli başlı olan özetsel bilgilerdir.

Not: Bu derleme http://www.kontejyan.com sitesinden izin alınarak konmuştur.Kendilerine paylaşımlarını paylaştıkları için teşekkür ederim.

error: emeğe saygı lütfen !!