Tıbbın çare bulamadığı veya teşhisi konmuş;

  • Geçmeyen migren,şeker, vertigo, hipertansiyon,
  • Kulakta ve/veya kafanın içinde çınlamalar ,uğultular, nedensiz ve doktorun tespit edemediği göz ağrıları ve yanması, gözlerin üzerine bir ağırlığın gelmesi,
  • Kollarda ,bacaklarda veya vücudun çeşitli yerlerinde uyuşmalar, titremeler, sarsılma ve itilme hissi, yanmalar, karıncalanmalar, diken diken olma halleri, el,kol,baş gibi organların istem dışı oynatılması.
  • El, kol veya bacakların kasılması, sırt bölgesinde veya vücudun değişik yerlerinde gezici ağrılar.
  • Hamile kalamama, panik atak, depresyon, fobiler, mide ağrıları, kekemelik, felç gibi kronik veya akut oluşmuş hastalıklarınız olur.

Bunlar kendiliğinden gelen veya büyü yolu ile size musallat olan cinlerin tıbbi etkilerinden bazılarıdır. Fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklar vererek kendini gösterir.

Fal bakmak, ruh çağırma seansları (aslında çağırdığınız cindir), bilinçsizce ilim ile uğraşmak (vefk yazmak, büyü yapmak gibi..), pis yerlerde gezinmek vb. gibi durumlarda da cini kendinize siz musallat etmiş olursunuz. Büyü yolu ile yaptırdığınız veya size yapılan büyü ile cin gelmektedir.

Bazı kişilerde ise cin kendini nasıl göstermek isterse o şekilde görebilirler. Buna perde açılması da denebilir. Işık olarak görme, rüyalarda insan olarak veya hayvansı şekilde görme, reelde ise daha farklı da gösterebilirler. Çözümü bulunmadığı safhalarda karşılaşacağınız evrelerden birisidir. Şizofreni özellikle görülen ve duyulan seslerden sonra oluşmuş büyük etkilerindendir.

Uzaktan Cin Alma;

Cin almak için illa hocaya gitmenize gerek yok. Yapılan bakımdan sonra okuyacağınız ayetler eşliğinde musallat olan cin üzerinizden alınır. Sonra da koruma yaptırarak Allah’ın izniyle herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Kurtulmak ve sağlıklı bir şekilde hayatınıza devam etmek için “İletişim Formu”nda ki formumuzu  eksiksizce doldurunuz..

Yukarıda bahsedilen belirtileri yaşıyor ve bir çözüm yolu bulamıyor musunuz?

Aklınızda acaba üzerimde bir musallat ya da cin etkisi mi var? Nasıl öğrenebilirim? soruları kafanızda var ise bunu bakım yaptırarak öğrenebilir ve çözümü için yardım alabilirsiniz. Bakım yaptırmak için Tıklayın

Bana whatsapptan ulaş mı diyorsun? Numaranı bırak