Makale

Sevgili ziyaretçilerimiz;

Bize gelen talepler ve ricalar üzerine aşk konusunda olduğu gibi iş konusunda da yüzlerce kez tecrübe edilmiş çalışmalar hazırlamak ve araştırmaktayız.

  • İşsiz misin? İş mi arıyorsun?,
  • Çalışıyorsun ama iş yerinden memnun değil misin?
  • “Mülakatlara girdim ama başarı sağlayamıyorum” mu diyorsun?
  • Bakım yaptırdın ve üzerinde bir etki yok mu?

Bakım yaptırmadı iseniz ve üzerinizde bir etki olduğunu düşünüyor iseniz bakım yaptırabilirsiniz. Bakım yaptırmak için tıkla.

Üzerinizde bilmediğiniz bir etki olduğunu düşünüyor ve belirtilerini öğrenmek istiyor iseniz tıklayın.

Bakım yaptırdı ve üzerinizde bir etki yok ise ya da ben bakım istemiyorum, direk iş ile alakalı çalışmayı almak istiyorum diyorsanız

İş Bulmak için tecrübe edilmiş çalışma ücreti 100 liradır.( yurt dışı için 30$ / 30€ ‘dur.)

Not:Çalışma yüzlerce kez uygulanmış ve başarılı sonuçlar alınmış olsa da sizin de olumlu sonuç alacağınız hiçbir şekilde garanti değildir.Çalışmayı satın alacak olanlar bu riski bilerek ve kabul ederek satın almalıdır.


5 Comments

  • Yaklaşık iki yildir işsizdim görüşmelerim olsa da olumlu sonuç alamıyordum hocamdan iş bulmak için yardım aldım okumalar yaptım. Sonunda gönlümde olan iş olmasa da başka bir yerden teklif aldım ve bu hafta işe başladım bilmiyorum belki hayirlisi olan bu işti. Hocamın sadece dua degil moral olarakta destegi olmustur bana sağolsun.

  • Ben hocamla bir süredir irtibat halindeyim. Aslında şöyle de diyebilirim cok zor durumlarimda hep yardımcı oldu. Allah razı olsun ondan. Yine zor günler geçirdigim zamanlardı hemde çok kötü. işten çıkmistim ve yeni iş ararken yanlış insanlarla karşılaştım. Acilende yeni iş bulmam gerekiyordu çok maddi sıkıntı içine girecektim yoksa. Hocam duayi oku dedi bende usulunce okudum sonra bir hafta geçti geçmedi başvuru yaptığım yerlerden arka arkaya olumlu donusler olmaya başladı. Birisiyle gorusmeye gittim tamda hayal ettiğim çalışmak istediğim gibi bir firmaydi. Herşey güzel geçti patron bayaga bi ilgilendi benimle suan deneme süresindeyim ama hayirlisiyla orada işe baslayacagimi dusunuyorum. Çok teşekkürler hocam her konuda verdiginiz destek için. Her zaman bıkmadan usanmadan sorularima cevap verip yanımda olduğunuz icin. Allah razı olsun.

    • Evet arkadaşlar deneme süresini geçtim. Artık bir işim var çalışmaya başladım.Teşekkürler hocam.

  • İnanılmaz mucize desem yalan olmaz ben de alıp denemek istedim ücreti de çok uygundu sonuçta alacağım maaşın çeyreği bile değildi içimden bir ses de olacağını söylüyordu aldım ve okudum bir hafta bir şey olmamıştı üzüldüm ama ikinci hafta mucize oldu daha önce başvurduğum çok büyük iş vardı ama kabul olmamıştı ama duadan sonra başvurumun ret edildiği yerden aradılar gelip giriş işlemlerimi yapmamı söylediler hala şoktayım bu kadar etkili olacağını bilmiyordum Allah razı olsun sır hocadan bin kez böyle yararlı ve çok etkili çalışmaları bizimle paylaştığı için sizde alin mucizeye siz de şahit olacaksınız inşallah

  • Sır hocadan allah bin kez razı olsun iş bulma çalısmasıyla da ne kadar ilminde başarılı oldugunu kanıtladı çok zor durumdaydım acil işe ve paraya ihtiyacım vardı ama bürtürlü iş bulamıyordum sonra bir arkadaşım sır hocanın çalısmasından bahsetti kendisinin de aynı çalïsmayı aldığını ve iş bulduğunu söyledi ben hiç vakit geçirmeden aldım ve bir hafta boyunca okudum ve allaha çok sükür hiç beklemediğim bir yerden çok güzel iş teklifi aldım hatta bir kaç tane şu an çalışıyorum borçlarımı da ödücem sır hocanın etkili calışması sayesinde allah bin kez razı olsun tekrar kendisinden

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.