Makale

esmaulhusna.info

kuruluş amacı ve çalışma prensipleri

 • esmaulhusna.info sitesini kurarken amacım, piyasada adında her medyum, hoca hatta bazen medyum ve hocayı aynı anda kullanan kişilerin çoğu zaman ikisi de olmadığını göstermeye çalışmaktı.
 • Bu sitede yer alan her yazı için ben onlarca sayfa araştırma yapıyorum ve en doğru bilgiyi vermeye çalışıyorum.
 • Bu sitenin kuruluş amacı; İslam dini çerçevesinde ve Kur’an-ı Kerim çizgisinden ayrılmadan, adı ne olursa olsun herhangi varlıktan yardım almadan ( cin, peri, ifrit, demon ve ya hüddam) bana danışanlara dualar ile vefkler ile yardımcı olmaya çalışmaktır.
 • Bu konuda yıllardır çalışmalar yapan dürüst biri olarak belirtmem gerekiyor ki ücreti ne olursa olsun hiçbir çalışma ve okumada sonuç garantisi ve kesinlik vaadinde bulunmuyorum daha doğrusu bulunamıyorum. Buna delil olarak aşağıda çok açık ayetleri veriyorum.
  1. “Olur ki siz bir şeyden hoşlanmazsınız, hâlbuki hakkınızda o bir hayırdır. Ve olur ki bir şeyi seversiniz, hâlbuki hakkınızda o bir şerdir. Allah bilir, siz bilmezsiniz.”[Bakara Suresi , 216. ayet]
  2. “Olabilir ki bir şey sizin hoşunuza gitmez de Allah onda birçok hayır takdir etmiş bulunur.”[Nisa Suresi, 19.ayet]
 • Bu konuda sitede yer alan bilgilendirme yazısında da bu konuya uygun düşen ayetleri delil sunarak anlattım. Hala buna istinaden kesinlik ya da sonuç garantisi isteyenler bu şekilde vaatler veren kişiler ile çalışmayı tercih edebilirler. ( Bu konudaki bilgi yazısını incelemek isterseniz tıklayın.)
 • Bu sitede yer alan tüm bilgileri bir şekilde internette parça parça bulabilirsiniz fakat hepsini toplu olarak bu site dışında bulamazsınız. Ben bu siteyi kurarken ve tasarlarken bu konuda en güvenilir ve doğru bilgiyi veren kitapları aylarca okudum, taradım ve yeniden düzenledim. Verilen emek dikkat edenler var ise fark ediliyor olmalı.
 • Aşağıdaki açılır kapanır formda sitemde yer alan belli başlı konularda , olur ki sitede kaybolur ve aradığınızı bulamaz iseniz diye yönlendirmeler hazırlattım. Umarım size kolaylık sağlar.

Sevgilerim ve saygılarımla